Výběr trouby

277
15.5.21 14:39

Výběr trouby - tipy

Ahoj, vybírám si vestavnou horkovzdušnou troubu. Chci čistě bílou, ale to je detail. Uvažuji nad TEKA 8400, ale snad nikde není k vidění.

V podstatě od trouby očekávám horkovzduch, ideálně aspoň jeden pojezd a kdyby to mělo nějaké to chytré čištění, tak fajn. Nepotřebuji nic extra, prostě budu v tom péct maso, buchty 1× do roka husu a vánoční cukroví.
Nechci nic za 20tis, ale zase ani za 5tis, zas aby to mělo nějakou kvalitu a ne rok dva.

Za každý tip budu ráda. Moc děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
78
15.5.21 20:34

Poradím, co rozhodně nekupovat. Máme nějaký top model od Whirlpoolu a rozhodně nedoporučuji, a to ani ve spojení se servisem, jehož přístup byl tristní. Bohužel jsem si pořídila i myčku, indukční desku a mikrovlnku stejné značky. Myčka je podobný průser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
15.5.21 22:23

@sylva2005 děkuji, doteď jsem mela troubu v nerezu 6 let whirlpool úplně obyčejný model a Dobrý, ale přístup servisu mizerný i jen na dotaz. Ale znovu bych do ní nešla, chybí jim třeba právě ty pojezdy :-(

Ted právě pokukuji po Teka a zaujalo i Beko. Ale praktické zkušenosti jsou důležitější než info od prodejce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
16.5.21 08:02

Já tedy moc doporučuji troubu s párou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu