Je Aukro solidní?

Anonymní
13.5.21 14:27

Je Aukro solidní ?

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaké jsou Vaše aktuální zkušenosti s Aukrem? Už tam nějakou chvíli nakupuji převážně šperky a řeším tam teď nějaký problém. Kdy Aukro na mě tlačí smazat negativní recenzi a prodejce mě zablokoval, abych tam tu negativní recenzi nemohla napsat.. Ale když jsem řešila nějaký spor, tak Admin nepomohl, jen přeposílal tuctové odpovědi, žádný individuální řešení, pomoc. Přijde mi, že hájí hlavně zájmy prodejce, asi k vůli provizi?? Často se stávalo, že prodejce zkoušel prodat vadný šperk a do popisu lhal nebo záměrně psal zavádějící, klamavé informace, což je samozřejmě rozdíl v ceně. V případě řešení/reklamace jsem se setkala i s nátlakovým a zastrašujícím jednáním. Přijde mi, že Aukce tam jsou zmanipulované, negativní recenze cenzurované a mazané. Ve veřejných pravidlech píší, že můžete odstoupit od Aukce nebo dle 14 denních zákonné lhůtě, ale pak Vám admin v soukromých emailech vyhrožuje soudy, pokud nezaplatíte.. Tak mě docela zajímá o jaký zákon se v takovém případě může opírat? Stejně jako příhozy mi přijdou také zmanipulované, zejména u profesionálních prodejců, kteří mají přes tisíc kladných recenzí a žádnou negativní.. Proto mě zajímá, jaké jsou Vaše zkušenosti. Prosím jen solidní odpovědi od kupujících, ne od těch co tam prodávají.. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5452
13.5.21 14:52

Ničemu polskému nevěřím. A to se mi vždy vyplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
17.5.21 00:36
@Zumpa píše:
Ničemu polskému nevěřím. A to se mi vždy vyplatilo.

Slyšela jsem, že po tom co Aukro koupil nový majitel, šla kvalita a serióznost dolů, že mažou negativní recenze/diskuze. Netušila jsem, že ho teď vlastní Poláci. Možná proto šla kvalita, úroveň a solidnost dolů. Já se tam potýkám s neseriózností s českými prodejci, např. Starožitnictví Hostivař a nestačím se divit, jaké obchodní taktiky mají. Když platíte, tak je vše ok, pokud je nějaký problém či by jste řešili reklamaci/vrácení peněz, tak Vás zablokují, uráží a negativní recenze mažou. Příhozy jsou také nedůvěryhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat