Vybočení nožičky u novorozence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 15:07
Vybočení nožičky u novorozence

Ahoj chtěla bych poradit narodil se mi chlapeček s výtocenou nozickou prý od 5.mesice byl takto zaseknutý v děloze v porodnici říkali, že je to rarita, že tohle znají jen u porodu KP. Kycle máme v pořádku jedná se o vytočené kolínko léčba je taková, že na nožičce máme sádru jezdíme, každý druhy-treti den na výměnu sádry. Na 90% lékaři říkají, že to pomůže, když ne tak v roce operace, chodit prý bude. Prosim máte někdo zkušenosti a jak to u Vás dopadlo moc děkuji za info????

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.19 17:01

Ahoj, známá má holčičku, která se taky narodila s vybocenou nozickou. Taky nosila sádru, potom speciální třminky na nohách, nebo jak to nazvat, teď ji jsou dva a nikdo by na ní nepoznal, že nějakou vadu měla :potlesk: myslím, že ta známá diskutovala v uzavřené skupince na Fb Pes Equinovarus (Czech Republic), jsou tam lidé se stejným problémem, tak se taky zkus přidat ;) Prosím anonym, kvůli informacím o kamarádce

Micinek 1
Nováček 4 příspěvky 01.08.19 20:03

Moc děkuji:smile:

Nikitkaii
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 01.08.19 20:28

Ale pokud vím tak pes equinovarus je vybočení kotníku a ne kolínka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.19 16:52

Ahoj máte prosím někdo zkušenosti? Prý má malý zkrácené pod kolínkem vázy pomohlo sádrování? Moc děkuji za každou zkušenost a odpoved :lol:

Váš příspěvek
Reklama