Vyčpělý vztah?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.4.21 02:04

Vyčpělý vztah?

Je to rok co mám partnera, já i on oba rozvedenî, ne vlastní vinou. Pozoruji ale že už to nějak nemá šmrnc. Těžko to popsat. Ze začátku sms, milování, zábavné dvojsmysly… dnes spíš rutina a nuda. Me deti ma rad, já jeho taky, ale je to jak manzelstvi po xx letech. Je nám obema pres 40, coz je prece krásný cas pro lásku. Kdyz mu to naznačím, jen pokrcí rameny. Kdyz mu reknu, ze mu utecu, tak se jen usmeje. Zkusila jsem varit mnam jidla, pradelko do postele, ale on si jede dal ve starých kolejich… mam ho moc rada, je hodny, ale…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1916
17.4.21 02:14

Takže se s ním začínáš nudit? To je docela brzo po roce vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22522
17.4.21 02:18

Rok vztahu popisujes jak tricetilete manzelstvi s detma, co vyletly z hnizda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
17.4.21 03:48
@Anonymní píše:
JPozoruji ale že už to nějak nemá šmrnc. Těžko to popsat.

Tezko radit, kdyz to neumis presneji popsat.
Tvuj partner mozna ani nema tuseni, ze se nudis.

@Anonymní píše:
Je nám obema pres 40, coz je prece krásný cas pro lásku.

Krasny cas pro lasku je v kazdem veku.
Jen se ta laska v ruznem veku projevuje ruznym zpusobem, rekl bych.

@Anonymní píše: .. mam ho moc rada, je hodny, ale…
…chybi mu ten rostacky kukuc, jak by rekl @ontar
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5609
17.4.21 04:54

Holt po čtyřicítce už to není úplně o motýlkách v břiše jako ve dvaceti. Mňam jídla a prádýlko to nezachrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
17.4.21 06:11
@akavi píše:
Holt po čtyřicítce už to není úplně o motýlkách v břiše jako ve dvaceti. Mňam jídla a prádýlko to nezachrání.

Spíš mně její stěžování přijde jako zanedbaný sex z jeho strany.,, Nestojí, stále nestojí. Čo je s ním? Je biedne. Nestojí stále nestojí. Už sú zrátané, dni letné.,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4688
17.4.21 06:34

Tak jemu to vyhovuje, to ty jsi ta nespokojená. Takhle to na mě působí, že jste oba hledali, zkusili to a po čase se ukázalo, že jste každý jinak nastavený. Je otázka, co od něj očekáváš… Možná chceš být stále ve fázi zamilovaní, jiná by zase byla ráda, že si s partnerem rozumí a že mají klidný vztah. Nejspíš se k sobě nehodíte. Je otázka, jestli budeš spokojenější když byste se rozešli :think:
Proč se rozvedl? Možná to jeho žena cítila stejně jako ty, tak šla hledat motýlky, které ji on nedával…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2306
17.4.21 06:36

Přečetl jsem to dvakrát, přemýšlím o tom a vypadá to že ten tvůj už asi nechce pokračovat. Nebo nejspíš neví jestli chce dál pokračovat. Proto krčí rameny, proto se jen usměje, když mu řekneš že utečeš. Prostě jen čeká až to uděláš. Sám neví, nebo nemá odvahu to rozseknout, tak to nechává na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4688
17.4.21 06:44

Mě by zajímalo, proč obě ta manželství nedopadla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
17.4.21 06:45
@akavi píše:

To si nemyslím. I po čtyřicítce můžeš být zabouchlej jako ve 20-ti. A platí to i o chlapech.
Po roce je opravdu brzo na nudu a věku bych to nepřikládala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10640
17.4.21 07:20

Bud jako opice, chyt se jinyho bananu, pokud chceš permanentní vzrůšo. Jeden chlap ti to na celej život nebude schopen nasimulovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.4.21 07:27

@Magical-eyes naši byvali partneri odesli hledat stesti jinde. Ja rozvedená 2 roky, on 4. Obema nam zůstaly deti,,a nasli jsme se diky náhodě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.4.21 07:32

@Pan Dan s mym byvalym jsme spolu byli 18 let… byl to pedant, cholerik, nevsimal si me ani det. Myslim ze visk jsem pro nej byla vzdycky. Kdyz jsme se nasli se soucasnym partnerem, byla to parada. Tajne schuzky, rychly sex, zamilovane zpravy… za posledni dobu ma uz ale dle meho asi pocit, ze me ma jistou tak proste jede, jak po xx letech manzelstvi… miluje moje deti, ja jeho, jezdime na vylet… jenze uz ten vztah neni tsk nejak hlavne o nas :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.4.21 07:34

@Proximus pri sexu stoji 😂 ale hlavni je ze ho v posledni dobe inicijuju jen ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.4.21 07:35

@Hanka1 ano presne to tak citim a kdyz to reknu, tak mi odpovi, ze o tom moc premyslim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat