Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@berry4 proto aspon já v příbalovém létaku se dočetla, že se tampony nedoporučují. Jinak neznám lepší druh antikoncepce a počítání plodných dnu mě nepřijde spolehlivý zpusob
@Bejbyy obyč Danu, u mireny jsem se bála ze vyhodim 6000 tak jsem naštěstí vyhodila jen 1000. Uz zavedení byla katastrofa, podařilo se až na 4 pokus, trvalo mu to 20 minut, bolest vlastně do včerejška tak uz budu mit snad na jednu stranu klid. Estrogen nesnesu, po gestagenu krvacim, tohle byla moje posledni šance na antikoncepci. Uz jsem z toho vazne zoufalá.
@waldorfblair to mě mrzí, že to nevyšlo, já právě přemýšlím, že zkusím ještě nehormonální i když osud bude asi podobný jako s Jaydess ![]()
@Bejbyy no asi to proste nesneseme:/ jak dlouho jsi ho měla než ti vypadlo?