Vyjelo mi tělísko, počká to do zítra?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12921
12.10.15 22:49

@berry4 proto aspon já v příbalovém létaku se dočetla, že se tampony nedoporučují. Jinak neznám lepší druh antikoncepce a počítání plodných dnu mě nepřijde spolehlivý zpusob

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
13.10.15 07:57

@Bejbyy obyč Danu, u mireny jsem se bála ze vyhodim 6000 tak jsem naštěstí vyhodila jen 1000. Uz zavedení byla katastrofa, podařilo se až na 4 pokus, trvalo mu to 20 minut, bolest vlastně do včerejška tak uz budu mit snad na jednu stranu klid. Estrogen nesnesu, po gestagenu krvacim, tohle byla moje posledni šance na antikoncepci. Uz jsem z toho vazne zoufalá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10248
13.10.15 07:59

@waldorfblair to mě mrzí, že to nevyšlo, já právě přemýšlím, že zkusím ještě nehormonální i když osud bude asi podobný jako s Jaydess :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
122
13.10.15 08:13

@Bejbyy no asi to proste nesneseme:/ jak dlouho jsi ho měla než ti vypadlo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10248
13.10.15 12:32

@waldorfblair 5 měsíců

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty