Výměna hraček, časopisů atd.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2873
23.4.14 20:13

Vyměním hlavolam z IKEI za jinou hračku :-)

Praha

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
483
23.4.14 20:14

@flos já myslím, že to je jedno, jestli nové, nebo opotřebované, tak si každý vybere a nabídne ve stejné kvalitě. Klidně i fotky, nebo ty třeba pak na maila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
483
23.4.14 20:15
@BabyBella píše:
Vyměním hlavolam z IKEI za jinou hračku :-)Praha

Který? Takový ten velký?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
308
23.4.14 20:16

@zanda81 Jasně:-)

Tak já vyměním
1. časopisy Maminka, Miminko, Bettynka za nějakou hračku pro 2 leťáka. Časopisu Maminka je 19 kusů. Bettynka 20 kusů (1ks z 2010, 3ks z 2011, 11ks z 2012, 5ks z 2013), Miminko je 6 kusů Listopad 2011- duben 2012
V málo kusech je něco málo vystřihnutého, ale počtete si stejně:-) Celkem tedy 45 kusů
2. koš na pleny Tomme tepee taky za něco pro prcka:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
483
23.4.14 20:25

Tak já mám pro začátek :) hra Rexi podej- pc asi 599,– použito 2 dny :) bez krabice, ale super stav. A hra Ruda Neruda- taky použito jen párkrát, včetně krabice a opět super stav, pc kolem 500,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
603
23.4.14 22:04

Ahoj, ráda se přidám…Vyměním nepoužité toto dřevěné puzzle http://www.zbozi.cz/…zle-medvedi/ K dispozici i klauni. Za hračku pro čtyřletého kluka nebo dvouletou holčičku. Líbí se nám knížky z nakladatelství Thovt, ale klidně nabídněte. Díky.
Máme k dispozici i auta ap.
Město Brno :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin