Výmluvy nebo pravda??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:20
Výmluvy nebo pravda??

Ahoj všem, přicházím pro názor od nestranych lidiček…
Před měsícem jsem se poznala s,, úžasným,, chlapem… Ja si nesla po nevěře a lži z předchozího vztahu nedůvěru a o všem jsme spolu s ním mluvili. Prý to chápe a doufá že věřit mu budu… Jenže…
Měli jsme spolu jedno rande… Porad psal a píše jak jsem krásná a úžasná. Stejně praštěná apod… Jenže on mi pak jen 11 dní říkal že přijede a nakonec nepřijel protože má smrtelně nemocného rodiče. Že jemu zbývá pár dní a my máme celý život… A tak to je pořád… Že nemá čas teď na nic ani na své koníčky že vše musí přizpůsobit rodiči. Snažila jsem se to chápat, ještě mu psala jak tu jsem pro něj… Jenže pak začali řeči i o tom, že byl x let sam a neví vlaarne jak se chovat… Že nemůže za 14 dni úplně překopat život. Že snad mu dám čas… Teď se třeba půl dne neozve s tím že nesedí pořád na tel… Přitom že začátku jsme byli pořád na mobilu… Porad mi píše že není pohádkář, že ho mrzí že mu nevěřím ale chová se tak strašně divně a mě akorát zblbnul… Asi bych měla zachovat hrdost a poslat ho do prdelky, vím… Ale když mu napíšu že mě to trápí, řekne mrzí me to ale teď v téhle situaci ti nemůžu dát co bych chtěl… Podle mě zájem už nemá… myslíte si že mluví pravdu. Že je opravdu tak vytížený? Že opravdu pro chlapa který má nemocného rodiče a byl x let sam je toto normální? A ja jen hysterka? Díky všem za názor.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20866 příspěvků 04.04.19 11:22

Smrtelně nemocné rodiče a oba najednou ze dne na den? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:23
@Anonymní píše:
Ahoj všem, přicházím pro názor od nestranych lidiček…
Před měsícem jsem se poznala s,, úžasným,, chlapem… Ja si nesla po nevěře a lži z předchozího vztahu nedůvěru a o všem jsme spolu s ním mluvili. Prý to chápe a doufá že věřit mu budu… Jenže…
Měli jsme spolu jedno rande… Porad psal a píše jak jsem krásná a úžasná. Stejně praštěná apod… Jenže on mi pak jen 11 dní říkal že přijede a nakonec nepřijel protože má smrtelně nemocného rodiče. Že jemu zbývá pár dní a my máme celý život… A tak to je pořád… Že nemá čas teď na nic ani na své koníčky že vše musí přizpůsobit rodiči. Snažila jsem se to chápat, ještě mu psala jak tu jsem pro něj… Jenže pak začali řeči i o tom, že byl x let sam a neví vlaarne jak se chovat… Že nemůže za 14 dni úplně překopat život. Že snad mu dám čas… Teď se třeba půl dne neozve s tím že nesedí pořád na tel… Přitom že začátku jsme byli pořád na mobilu… Porad mi píše že není pohádkář, že ho mrzí že mu nevěřím ale chová se tak strašně divně a mě akorát zblbnul… Asi bych měla zachovat hrdost a poslat ho do prdelky, vím… Ale když mu napíšu že mě to trápí, řekne mrzí me to ale teď v téhle situaci ti nemůžu dát co bych chtěl… Podle mě zájem už nemá… myslíte si že mluví pravdu. Že je opravdu tak vytížený? Že opravdu pro chlapa který má nemocného rodiče a byl x let sam je toto normální? A ja jen hysterka? Díky všem za názor.

A že jsem ho tím že mu nevěřím a nazývám pohádkarem akorát otravila…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:24
@pikola píše:
Smrtelně nemocné rodiče a oba najednou ze dne na den? :think:

Jen jeho otec…

terien
Extra třída :D 11277 příspěvků 04.04.19 11:25

Holka vezmi hrdost do hrsti, vymaž si jeho číslo a jdi dál. Tohle snad nemáš zapotřebí.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26628 příspěvků 04.04.19 11:26

Podle mě ho moc uháníš… evidentně o to nemá zájem.
O tebe třeba ano, ale neuháněj ho.

Nechala bych ho být a on se třeba ozve. Pokud už bude pozdě a ty už nebudeš mít zájem tak .. jeho problém. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:27
@FreeLady12 píše:
Podle mě ho moc uháníš… evidentně o to nemá zájem.
O tebe třeba ano, ale neuháněj ho.Nechala bych ho být a on se třeba ozve. Pokud už bude pozdě a ty už nebudeš mít zájem tak .. jeho problém. :nevim:

No on mi i řekl, že prý byl dlouho sám a prý někdy má potřebu napsat dobrou noc a jindy ne… Chová se prostě zvláštně… A když jsem mu napsala že to nemá cenu, že se to nikam neposouva, odpoví že má take svou hrdost a neprosi…

pikola
Generální žvanilka 20866 příspěvků 04.04.19 11:28
@Anonymní píše:
Jen jeho otec…

A kolik je tomu dotyčnému a co je otci? Jako chápu pokud je třeba v nemocnici, ale zase takové srdceryvné řeči. Já bych si od toho moc neslibovala, nechala bych ho být a za čas uvidíš, buď se ozve nebo ne. Měli jste jen jedno rande, pokud nebydlíte od sebe nějak extra daleko a stále si pášete tak to třeba vyjde. Nebo taky ne.

histep
Závislačka 4712 příspěvků 04.04.19 11:28
@Anonymní píše:
A že jsem ho tím že mu nevěřím a nazývám pohádkarem akorát otravila…

Znáte se měsíc. Měli jste jedno rande. Tragédie, že se půl dne neozve. Absolutně mu nevěříš, nazýváš ho pohádkářem.
Ano, jsi hysterka. Se mu nedivím, že nemá zájem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:30
@histep píše:
Znáte se měsíc. Měli jste jedno rande. Tragédie, že se půl dne neozve. Absolutně mu nevěříš, nazýváš ho pohádkářem.
Ano, jsi hysterka. Se mu nedivím, že nemá zájem.

A to že každý večer slíbil přijedu a pak najednou nic??? Vždy do toho něco vlezlo… Nebo třeba už neodpoví a pak až ráno

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 04.04.19 11:30

Měli jste jedno rande!!!!!!!! CO budeš dělat ve vztahu>

Eliiska
Stálice 52 příspěvků 04.04.19 11:31
@ludmilaadamkova píše:
Měli jste jedno rande!!!!!!!! CO budeš dělat ve vztahu>
pikola
Generální žvanilka 20866 příspěvků 04.04.19 11:32
@Anonymní píše:
A to že každý večer slíbil přijedu a pak najednou nic??? Vždy do toho něco vlezlo… Nebo třeba už neodpoví a pak až ráno

Asi tě zas tak moc nežere

histep
Závislačka 4712 příspěvků 04.04.19 11:32
@Anonymní píše:
A to že každý večer slíbil přijedu a pak najednou nic??? Vždy do toho něco vlezlo… Nebo třeba už neodpoví a pak až ráno
Šmarjá no tak někdy nemá chuť psát večer a posílat cukrbliky na dobrou noc a není trvale online aby si s tebou dopisoval. Je to normální chlap. A pokud ho uháníš ve stylu v jakém zde píšeš, tak se nediv, že nemá zájem, zejména pokud byl delší dobu sám. Zvolni a nech tomu volný průběh.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 11:32

Ja po něm nechtěla aby jezdil každý den, ale aby si za ty tři týdny udělal chvilku a mohli si o všem promluvit… Sám to psal… Ale čas prostě nemá…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama