Vynechani menstruace 6 dnu

Anonymní
včera v 11:46

Vynechani menstruace 6 dnu

Ahoj, v utery jsem mela dostat menstruaci, na kterou stale cekam. V patek jsem byla na preventivni prohlidce na gynekologii, kde mi pani doktorka udelala tehotensky test z moci, ten byl negativni. Mesicky ale stale nemam, myslite ze je mozne ze bych i pres negativni test mohla byt tehotna? Zacinam byt den ode dne nervoznejsi. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
182
včera v 11:47

Ježíši jak my to máme vědět.. sakra, už je tady milion diskuzí na to samé téma. Menstruace ti může meškat i měsíc a nemusí to nic znamenat. :roll: tady ti nikdo neřekne jestli jsi nebo nejsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 11:50
@Anonymní píše:
Ježíši jak my to máme vědět.. sakra, už je tady milion diskuzí na to samé téma. Menstruace ti může meškat i měsíc a nemusí to nic znamenat. :roll: tady ti nikdo neřekne jestli jsi nebo nejsi…

Vsak ja te nenutim na to odpovidat, staci to preskocit, krasny den 😊

• Citovat
  • Nahlásit
280
včera v 11:51

Krev ti brala? Jsou i jiné důvody, proč se menstruace nedostaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 11:52

@Jolka86 nene, krev nebrala, pouze me prohlidla a udelala test z moci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 11:53
@Anonymní píše:

Je úplně zbytečné tady zakládat novou diskuzi, když tu existují stovky dalších a úplně těch samých.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 11:53
@Anonymní píše:
@Jolka86 nene, krev nebrala, pouze me prohlidla a udelala test z moci

tak asi by tam už viděla aspoň váček.. tak těhotná nejsi. :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
8052
včera v 11:58
@Anonymní píše:

Tisíc diskuzí na stejné téma.. to je to oč tu jde..a ne,. těhotná nejseš..to už bys musela mít pozitivní test i přes den po vypití a najezeni..takže ne.. těhotná skutečně nejseš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
včera v 12:18

Pravděpodobnost otěhotnění je závislá na tom, jak se před ním chráníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24508
včera v 12:39

Zkus si zítra udělat test znova a pokud bude negativní, tak si kup kontryhel a zkus ho pít, pokud ani to nezabere do několika dní, navštiv znova gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12052
včera v 12:56

Mám momentálně stejný problém…v úterý jsem to měla dostat a do teď nic…nikdy se mi to nestalo, takhle dlouhé vynechání…nicméně v pátek jsem si dělala test a rovněž negativní…takže čekám a uvidím. Rozhodně si nemyslím, že bych byla těhotná, testum věřím. Asi nějaký hormonální výkyv, měla jsem teď nějaké stresy, tak možná je to tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14125
včera v 12:58

Spala si s někým bez ochrany? Zpozdrni ms muze mit mnohem vic důvodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
včera v 13:25
@Anonymní píše:
Je úplně zbytečné tady zakládat novou diskuzi, když tu existují stovky dalších a úplně těch samých.

A takx je zbytečný do někoho prudit pod anonymem :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
včera v 13:54

Ty chodíš na preventivní prohlídky když máš mít menstruaci? Jinak ti spíš měla vzít krev. Test z moči si můžeš udělat i sama. Pokud jsi měla nechráněný sex, tak samozřejmě můžeš být těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama