Holky, asi mám čekat rozchod

Anonymní
21.11.20 19:35

Holky, asi mám čekat rozchod

Ahoj holky, uf jdu si za vámi pro radu. Ikdyz možná vím, co mi řekněte… Jsem s přítelem druhým rokem. Měsíc jsem byla pryč. Každý den mi psal, prostě klasika. I se mi svěřil jak se mu stýská, chybím mu… Což u něj dát najevo city :mrgreen:
Vrátila jsem se a vše bylo dobré. Nebydlíme spolu, ale jsme spolu v kontaktu přes telefon a často se vidíme. Přijela jsem, potřebovala jsem načerpat síly a tak nějak chtěla být sama, což jsem mu neřekla. Viděli jsme se asi třikrát za dobu tří týdnů, což je málo oproti normálnímu chodu. Ale nic jsem za tím neviděla, nemyslela jsem tím rozchod… Zval mě spíš on se vidět.

Zkrátím to. 12.11 jsme se viděli naposledy, milovali se a vše bylo v pořádku. Od 13.11 se mi neozývá sám od sebe. Jakmile se ozvu, reaguje. Pár dní mu bylo špatně, tak že se zase zakuklil, vypnul telefon a dělejte si co chcete. Nějak jsem mu naznačila, že bysme se mohli vidět. Hned navrhnul, že další den, že uvaří. Jenomže, já měla své plány, odmítla jsem. Navrhnul den potom. To jsem už nereagovala. Proč??? Myslete si, že jsem krava, ale vadilo mi to, že jsem se prakticky musela vnutit, že setkání neinicioval on.

Včera jsem to už nevydržela a narovinu mu napsala ( moc nevolá, je v tom trochu asicial :mrgreen: ), že mi vadí, že se neozývá, že kdybych se týden, dva nebo měsíc neozvala já, ani si toho nevšimne, že se nevidíme týden a on s tím nic nedělá. A zda je mezi námi konec???

Na to mi odepsal: není :)

To bylo včera. Dneska je dneska a… Neozval se, přitom je online. Až tak že už nežere tak mi to přijde, ani já se neozyvam, ani nečekám. Jedu si své plány, ale bolí to. Bolí to, že je to prakticky konec… Tak to vnímám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18802
21.11.20 19:42

V první řadě bysis měla srovnat, co vlastně chceš. Jemu se vůbec nedivím, že se ti neozývá, chováš se jak puberťačka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24533
21.11.20 19:43

Co takhle za ním zajít a vyříkat si to jako 2 dospělí lidé, mezi 4 očima?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18322
21.11.20 19:44

Ježíšmarjá, chlapi na vypisování nejsou! Chováš se jak trucovité děcko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@terien Co chci? Zájem nornni a zdravý zájem. Ze dne na den se chová divně

• Citovat
  • Nahlásit
2023

Tvl. Ještě že ten onlajn svět máte.

A co na to říct? Chováš se jak rozmazlená bl.bka a divíš se, že on taky? Za mě je v tvém chování skoro všechno špatně, a pokud je to obvyklé, tak on má u mne obdiv obrovský. Ale možná už si zvykl, nebo to zvládl mít tě trochu na salámu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5542

Ses na presdrzku. Jako fakt na facku s tim svym chovanim a pristupem. Jedes si po svym, na nej prdis, ale jakmile on neskace podle tebe tak skaces do stropu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 19:45

@lleennttiillkkaa Ano, ráda bych, ale když nenavrhne se vidět, je to těžký

• Citovat
  • Nahlásit
18802
21.11.20 19:46
@Anonymní píše:
@terien Co chci? Zájem nornni a zdravý zájem. Ze dne na den se chová divně

To on zřejmě čekal taky. Nedočkal se, tak papa lala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 19:46

Já jsem ta špatná.???
Proč mohl smpsat, volat každý den, když jsem byla pracovně pryč a neměla, ani pořádně čas. Tvrdil jak se mu stýská a kdesi cosi a přijedu… A chová se odtažitě.

• Citovat
  • Nahlásit
351
21.11.20 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj holky, uf jdu si za vámi pro radu. Ikdyz možná vím, co mi řekněte… Jsem s přítelem druhým rokem. Měsíc jsem byla pryč. Každý den mi psal, prostě klasika. I se mi svěřil jak se mu stýská, chybím mu… Což u něj dát najevo city :mrgreen:
Vrátila jsem se a vše bylo dobré. Nebydlíme spolu, ale jsme spolu v kontaktu přes telefon a často se vidíme. Přijela jsem, potřebovala jsem načerpat síly a tak nějak chtěla být sama, což jsem mu neřekla. Viděli jsme se asi třikrát za dobu tří týdnů, což je málo oproti normálnímu chodu. Ale nic jsem za tím neviděla, nemyslela jsem tím rozchod… Zval mě spíš on se vidět.

Zkrátím to. 12.11 jsme se viděli naposledy, milovali se a vše bylo v pořádku. Od 13.11 se mi neozývá sám od sebe. Jakmile se ozvu, reaguje. Pár dní mu bylo špatně, tak že se zase zakuklil, vypnul telefon a dělejte si co chcete. Nějak jsem mu naznačila, že bysme se mohli vidět. Hned navrhnul, že další den, že uvaří. Jenomže, já měla své plány, odmítla jsem. Navrhnul den potom. To jsem už nereagovala. Proč??? Myslete si, že jsem krava, ale vadilo mi to, že jsem se prakticky musela vnutit, že setkání neinicioval on.

Včera jsem to už nevydržela a narovinu mu napsala ( moc nevolá, je v tom trochu asicial :mrgreen: ), že mi vadí, že se neozývá, že kdybych se týden, dva nebo měsíc neozvala já, ani si toho nevšimne, že se nevidíme týden a on s tím nic nedělá. A zda je mezi námi konec???

To bylo včera. Dneska je dneska a… Neozval se, přitom je online. Až tak že už nežere tak mi to přijde, ani já se neozyvam, ani nečekám. Jedu si své plány, ale bolí to. Bolí to, že je to prakticky konec… Tak to vnímám.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5542
21.11.20 19:47
@Anonymní píše:
@lleennttiillkkaa Ano, ráda bych, ale když nenavrhne se vidět, je to těžký

Ale on navrhuje, ale ty " mas svuj program". Tak je to dost tezky. A druha vec, ty to navrhnout nemuzes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13490
21.11.20 19:49

Ježíši kolik vam je? 8o normálně za nim zítra vyraz a promluvte si. O tvém chování uz tu bylo psano, a ano souhlasím jsi na ranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 19:50

@Cenarius Bylo to vynucený. Už jsem si připadala jak vterka…
Ve středu jsem mu psala, že bysme se mohli podívat na film, o kterém jsem mu říkala, pokud bude chtít. Odpověděl, podíváme,. Ale neřekl kdy :,( Nic. Druhý den jsem se prostě už připomněla, že se najednou neozývá, navrhnu podívat se na film a nic. A na to přišla právě ta odpověď, abych přijela zítra, uvaří… A zbytek znáte.

Takhle se nechoval.

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
6942
21.11.20 19:50
@Anonymní píše:

Takový drama bych ve vztahu taky nechtěla. :roll: Promiň…

Rozchod bude nejlepší řešení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama