Jsem milenka

Anonymní
21.11.20 18:53

Jsem milenka

Ahoj. Nutné to už musím někomu říct. Můj exmanžel mě podváděl, když sním jeho milenka otěhotněla, tak mě a naše děti opustil. Já byla úplně zoufalá, málem jsem se psychicky zhroutila. Pak jsem potkala velmi atraktivnícho chlapa, jiskra přeskočila hned. Navázali jsme spolu čistě sexuální vztah, ale z mě strany je tam něco víc, ale zase se klidně s pokojim jen se sexem. Jen mě to občas zamrzí, že spolu nebudeme. Teď jsem ho už měsíc neviděla a mužu se zbláznit, říká že se teď nemůže na nic moc doma vymluvit. Už mě i napadlo, že ho navštívim v práci, protože ho nutné potřebuju, ale on nechce riskovat. Máme spolu sex přes telefon, ale to není ono. Je tady nějaká žena v podobném vztahu, ráda bych si pokecala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5302
21.11.20 18:57

To budou šťastné a veselé Vánoce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3687
21.11.20 18:57

No, tak gratuluju. To je k vzteku, že ho ta ludra manželka nepustí vyvenčit k tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6893
21.11.20 18:58

To jste si teda pomohla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2183
21.11.20 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj. Nutné to už musím někomu říct. Můj exmanžel mě podváděl, když sním jeho milenka otěhotněla, tak mě a naše děti opustil. Já byla úplně zoufalá, málem jsem se psychicky zhroutila. Pak jsem potkala velmi atraktivnícho chlapa, jiskra přeskočila hned. Navázali jsme spolu čistě sexuální vztah, ale z mě strany je tam něco víc, ale zase se klidně s pokojim jen se sexem. Jen mě to občas zamrzí, že spolu nebudeme. Teď jsem ho už měsíc neviděla a mužu se zbláznit, říká že se teď nemůže na nic moc doma vymluvit. Už mě i napadlo, že ho navštívim v práci, protože ho nutné potřebuju, ale on nechce riskovat. Máme spolu sex přes telefon, ale to není ono. Je tady nějaká žena v podobném vztahu, ráda bych si pokecala.

Bezva nápad… můžete si to rozdat někde v kumbálu, když má doma takovou mrchu, která mu nic nedopřeje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12069
21.11.20 19:14

Hele a jak si se cítila, když si se dozvěděla že tě manžel podvádí a opustil tě? Asi dobře viď, když to teď děláš jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15347
21.11.20 19:17

No ty si teda na facku. Tobě se to stalo a málem te to položilo a to samé děláš jiné ženě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 19:19

Možná o tebe tak nestojí, když jste se měsíc neviděli. Není ti divné, že předtím to šlo a teď najednou ne? :think: A on se jako v práci může trhnout, aniž by si toho někdo všiml - že zmizel a nemaka?
Já byla jednou taky milenka, takže nemůžu úplně říct, že tě odsuzuju. Ale vzpomeň si, jak bylo tobě, když jsi přišla na nevěru ex-manželovi..

• Citovat
  • Nahlásit
2402
21.11.20 19:20

No aby chlapec časem nelitoval, že si s tebou vůbec něco začal. Jednu stíhačku už doma má a druhou určitě nepotřebuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3769
21.11.20 19:26

Ty jsi teda případ. Vždyť ho nezajímáš. Bůhví kolik měl milenek. Určitě první a ani poslední nebudeš. A asi ti tolik nevadilo, když ex odešel za milenkou, a ty teď děláš to samé. Nahánět ženatého chlapa, tak to už jsi klesla na úplné dno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97451
21.11.20 19:34

Zbytečně si ubližuješ. Sama trpiš tím, že tě muž opustil kvůli milence, sama to jiné děláš.
Nejvíc ale ubližuješ jen a jen sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
21.11.20 19:36

Nejsi první ani poslední u něj, takových milenek může mít. Ale tohle ženatí muži dělají, že si švihnou jinde, ale o tom se zkrátka nemluví. Je naivní si myslet, že muž má X let jen jednu ženu na sex.Ne na sex, ale že souloži celou dobu jen s manželkou

Příspěvek upraven 21.11.20 v 19:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
804
21.11.20 19:36

Máslo na hlavě má především ten milenec, ten podvádí, ten má doma manželku. Neříkám, že zakladatelka je vzor ctnosti, to rozhodně ne, ale on má držet penis v kalhotech, když je ženatý /ve vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5828
21.11.20 19:38

Gratuluji. Taky si v rámci sebepoškozování třeba můžeš řezat žiletkou. Že vás to holky baví.

:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6518
21.11.20 20:20

Ty jsi teda bezpáteřni člověk. Sama si se málem zhroutila a teď děláš to stejný :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat