Výpověď ve zkušební době a inventura

Napsat příspěvek
Velikost písma:
8715
1.6.24 17:12
@Ann75 píše: Více

Uvidíš, třeba ti tu někdo poradí kdo je přímo z oboru. Každopádně za mě ti paní kecá. Já bych to tam ukončila. A pokud bude něco i nadále tvrdit tak ať ti to ukáže, kde je to uvedené.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22186
1.6.24 17:14

Zkus se v pondělí i se smlouvou jít poradit na Úřad práce, tam by ti měli říct jasnou odpověď. Mají tam na takovou problematiku školené lidi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32243
1.6.24 17:28

@Ivan PPZ Do té doby má po zkušebce. A proč by měla něco vydržet? Má právo odejít bez udání důvodu hned.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32243
1.6.24 17:29

@Ann75 Takže to jen zkouší. Jestli chceš skončit, tak si to vytiskni a v pondělí jí to polož na stůl a sbohem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
1.6.24 17:33
@Monchichik píše: Více

Ale to asi víme všichni. Kdybych tam místo 10/24 napsal 2/25- taky budeš takhle reagovat?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1904
1.6.24 17:34
@Ann75 píše: Více

Tak to bych jim normálně přinesla výpověď.
Jestli si nejsi jistá, tak bych se zeptala právníka. Na netu je myslím i bezplatná poradna

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7188
1.6.24 17:35
@ALIPELI píše: Více

Podle mě i kdyby tam něco takovýho měla, tak je to stejně neplatný. Smlouva není nadřazená zákoníku práce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1904
1.6.24 17:37
@Azeretereza píše: Více

Určitě ji tam nemůžou držet, ale přítomnost na inventure může být podmíněna. Když tam ale nic nemá, tak bych je poslala někam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
1.6.24 17:38

Ještě jsi nenapsala, jestli byla provedena inventura i ve chvíli, kdy jsi nastoupila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ann75
1.6.24 17:40
@vokishka píše: Více

Inventura byla, když jsem nastupovala a byla jsem u toho

  • Citovat
  • Upravit
65461
1.6.24 17:43
@Ann75 píše: Více

tak trvej na tom, at je co nejdřív.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9100
1.6.24 17:59
@Ann75 píše: Více

Jsi ve zkušební době, takže můžeš odejít kdy chceš. Pokud chtějí inventuru, tak ať ji udělají do konce týdne, ať teda vidí, že máš snahu jim vyjít vstříc a víc se s nima nebav.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32243
1.6.24 18:07

@Ann75 Ve smlouvě nic takového nemáš, takže si může vedoucí říkat co chce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11560
1.6.24 18:53

Už to padlo- ve smlouvách občas bývají věci, že by se jeden divil. A ani skutečnost, že to zaměstnanec podepíše ještě neznamená, že je to vymahatelné.
Je to zkušebka, tak udělat jednostranný právní akt a pá. A dostat hmotku na zkušebku hned od počátku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
2.6.24 09:23
@Anonymní píše: Více

Uvolní se datum na inventuru k tomu datu, ke kterému odcházíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat