Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Už chápu maminky že, sem nepíšou Jelikoš nikdo nemá co dělat a tak hned píše, a sleduje chyby druhých. Jen pro zajímavost kamarádka lékařka řekla že, to je buď spála nebo potravinová alergie.Ale více uvidíme v pondělí po testech
A je Tvá kamarádka deska lékařka? Proc čekat do pondělí, pokud je to spala?
@stock Ano je dětská lékařka a nakonec to byla potravinová alergie
@zavlacka píše:
@stock Ano je dětská lékařka a nakonec to byla potravinová alergie
diky za zpetne info. To teda sedi i ta moje laicka diagnoza u nasi male, ze to mela po citronu.
Tak chvilku počkejte, a jestli malou pipinka nepřestane bolet, tak jděte k doktorce/doktorovi. Zkuste nějaké mastičky nebo tak. ![]()
@Nela Válová Byla to nakonec potravinová alergie jinak tento příspěvek je 4 roky starý