Vyrážka a bolavá pipina u 2 leté holčičky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
677
7.11.15 20:09

Už chápu maminky že, sem nepíšou Jelikoš nikdo nemá co dělat a tak hned píše, a sleduje chyby druhých. Jen pro zajímavost kamarádka lékařka řekla že, to je buď spála nebo potravinová alergie.Ale více uvidíme v pondělí po testech

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24820
7.11.15 20:31

@zavlacka

A je Tvá kamarádka deska lékařka? Proc čekat do pondělí, pokud je to spala?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
677
9.11.15 20:01

@stock Ano je dětská lékařka a nakonec to byla potravinová alergie

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24820
9.11.15 20:04

@zavlacka

Konec dobrý, všechno dobry :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16986
9.11.15 20:39
@zavlacka píše:
@stock Ano je dětská lékařka a nakonec to byla potravinová alergie

diky za zpetne info. To teda sedi i ta moje laicka diagnoza u nasi male, ze to mela po citronu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 11:23

Tak chvilku počkejte, a jestli malou pipinka nepřestane bolet, tak jděte k doktorce/doktorovi. Zkuste nějaké mastičky nebo tak. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 11:23

@zavlacka Tak to jsem ráda :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
677
3.4.20 11:15

@Nela Válová Byla to nakonec potravinová alergie jinak tento příspěvek je 4 roky starý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek