Výskání

43
22.7.05 08:15

Výskání

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli máte podobné zkušenosti.
Moje 10 měsíční dcera začala posledních pár dnů strašně výskat a pištět. Když se jí něco nelíbí začne úplně ječet. I když na ní mluvím potichu, aby také „ztlumila“, tak to nepomáhá. Neporadíte mi, co s tím?
Začne třeba ječet v obchodě před pokladnami a nic nepomáhá. Hračky vztekle vyhodí z kočárku.

Zrovna teď je ale vzorná, hodná v postýlce :-) Tak uvidím kdy zase začne…
Adri + 10m Lucinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

377
22.7.05 09:00

Ahoj Adri,

Mám doma asi stejně staré vřískadlo.Niki bude 11m a teď taky piští kde může.Nejvíc se jí to líbí v paneláku na chodbě,kde se to pěkně rozléhá.Má z toho radost,no já až tak nadšená taky nejsem.Myslím,že v tomhle věku zkouší co v sobě všechno mají,ať jde o vztek či pištění atd.Chtějí na sebe upozornit.Já to v rámci možností neřeším a nechávám jí vyblbnout,je z toho ječení fakt šťastná,že se slyší.Něco jiného je při vztekání a to jsem kolikrát bezradná a taky zkouším nějakou metodu,aby se zklidnila,ale bez úspěchu!!!
Tak nám asi nezbývá nic jiného,než to přežít.
Pevné nervíky a ahoj Naďa a Niki skoro 11m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
22.7.05 09:25

Ahoj, s pištěním bych si hlavu nelámala, vztekání je horší.

Kubík ječí, piští, výská a hrozně rád. Je šťastný a taky to nejvíce dělá, když je spokojený. Poslední dobou prostě pištím s ním a to jsou potom rozzářené očička a šťastný úsměv.

Naštěstí je pohodář a nevzteká se (zatím).

Radka a Kubíček (10m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
22.7.05 16:21

ahojky

náš Michal taky piští a zřejmě je nejšťastnější, když se k němu přidám, zatím si z toho nic nedělám a pištím s ním… no ale on ten hlas ještě nemá pořádnej, je mu 5 měsíců.o)ú)))

je fakt sranda jak zkouší různý pištení, různý tony a skřeky a má z toho radost.o))

M+M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
23.7.05 18:01

Ahojky,

já bych si s tím až tak moc hlavu nelámala, i naši kluci jeden čas výskali a zkoušeli, co umí jejich hlásek :D , ale většinou jim to nijak dlouho nevydrželo a za pár dní byl zase pokoj. Prostě jednu dobu je baví něco, pak zas něco jiného......... :wink: .

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
23.7.05 21:06

Ahojky holky,
naše princezna to taky umí pořádně rozbalit.Objevila nový způsob komunikace a taky zbožňuje,když se k ní přidám já i starší bráška.A to jsou jí 4,5 měsíce.Mě se to líbí,protože ona je přitom hrozně roztomilá.
Ale fakt je,že ten hlásek ještě nemá tak výrazný jako starší dětičky.Tak se třeba máme na co těšit. :lol:
Pa L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
24.7.05 12:16

Ahoj Adri, nase mala (rok) uz asi 2 mesice taky vyska a jeci, ale prijde mi, ze to dela z radosti. Kdyz zacne, zacnu taky a je legrace :D

Simona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
16.7.18 16:03

Syn 18m. strašně vříská a piští, dělá to už několik týdnů, nehorší je to v přítomnosti jeho starší sestry (už se úplně těším, až jí začne škola a nebude doma :oops: ). Jsme z toho už celkem zoufalí, píská nám v uších, dcera je z něj úplně hotová. Venku to ještě jde, tam se to rozléhá, ale doma je to za trest. Přejde to někdy? (Jo, vím, že jo, jen si chci postěžovat).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.18 16:08
@Hadumi píše:
Syn 18m. strašně vříská a piští, dělá to už několik týdnů, nehorší je to v přítomnosti jeho starší sestry (už se úplně těším, až jí začne škola a nebude doma :oops: ). Jsme z toho už celkem zoufalí, píská nám v uších, dcera je z něj úplně hotová. Venku to ještě jde, tam se to rozléhá, ale doma je to za trest. Přejde to někdy? (Jo, vím, že jo, jen si chci postěžovat).

Tak tohle mi holka dělala taky :mrgreen: Já uz sem byla tak vyrizena,ze sem zas piskala a pistela ja,kdyz ona usinala :jazyk: Jinak delala to od 10 mesicu ,skoro 3/4 roku.Bylo to na sisku.

• Nahlásit
  • Citovat
3686
16.7.18 16:08

Omylem sem klikla jako anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 01:13

Zdravím vás,
mám takový dotaz můj malý syn 6m začal dnes poprvé výskat, že vzbudil svými zvuky celý dům. Vydává různé skřeky, piští, mrouská neb ječí u toho. Je to normální neb se to může nějak uklidnit? Většinou tohle dělá večer, kdy všichni spí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
9.11.19 07:16

Hele záleží na příčině. Můj syn (4 roky) si takhle hraje na mašinku. Ale on je tak nějak víc ječivý od malinka. Pokud je to ve vzteku, nepomáhá nic. Holt prostě dítě. Pokud ve hře, zkus ho zaujmout něčím jiným

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 23:18

@Modesta aha aha no asi to bude že je rád :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama