Reklama

Výsledky screeningu ve 12. týdnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanka164
Kecalka 122 příspěvků 02.03.17 10:36
výsledky screeningu ve 12 týdnu

Zdravím vás maminky i nastávající maminky omlouvám se za dotaz kterýtu byl určitě už mnohokrát ale jsem dnes ve 12+4 a před 3 dny jsem byla na screeningu :) dostala jsem výdlesky kde se v ních naprosto vubec nevyznám proto bych chtěla požádat o váš nazor kdo ste podstoupili screening zda je podle vás vše v pořádku :) srdeční frekvence 167/uderů za min, šíjové projasnění 1,7 mm, placenta v předu nízko? :?, anatomie plodu : srdce, žaludek, měchýř nepodařilo se vyšetřit 8o, pupečník taktéž nepodařené vyšetření, volný beta-hcg 60,4iu/i ekvi­valentní k 1,078 mom, papp-a 2,260ui/i ekvi­valentní k 0,796 mom, trizotomie 21:1:1037 přepočítáno 1:12216,trizotomie 18:1:2460 přepočítáno 1:20000, trizotomie 13:1:7737 přepočítáno 1:20000, preeklampsie před 34 týdnem: 1:19515, spontání porod před 34 týdnem: 1:123, rustová retardace před 37 týdnem: 1:125, poznámky: výsledek testu je negativní. ještě jednou se omlouvám za tenhle dotaz ale doktor jen řek že vše je v pořádku a hnal mě z ordinace a volal už dalšího :lol: tak jsem se chtěla zeptat aspon na něčí názor děkuji :)

Přečtěte si článek: Jak probíhá 12. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 02.03.17 10:46

Tak máš to tam černé na bílém: negativní. Takže je to v pořádku, co chceš vědět víc?

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.03.17 10:47

Výsledky pěkné, jen by mě osobně znervóznilo to nepodařené vyšetření pupečníku a orgánů :nevim:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9566 příspěvků 02.03.17 10:51

Placenta vepredu je běžná ;) ještě se ti vytáhne nahoru během těhotenství. Ostatní již napsaly holky

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 02.03.17 10:52
@Fima píše:
Tak máš to tam černé na bílém: negativní. Takže je to v pořádku, co chceš vědět víc?

No asi tak :nevim:

ivanka164
Kecalka 122 příspěvků 02.03.17 10:56

No proč se nepodařilo vyšetřit pupečník a orgány to netuším taky mě to celkem zaskočilo protože prutok krve a podobně měřil tak netuším proč takový závěr :think:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 02.03.17 11:02
@ivanka164 píše:
No proč se nepodařilo vyšetřit pupečník a orgány to netuším taky mě to celkem zaskočilo protože prutok krve a podobně měřil tak netuším proč takový závěr :think:

Jaký závěr bys jako chtěla?

KamisB
Kelišová 6796 příspěvků 02.03.17 11:02

Myslím, že srdce a žaludek ok, jen měchýř pořádně neviděl a to spíš přisuzuji tomu, že mohlo být miminko zrovna vyprázdněné.
Pupečník nevím - ale neřešila bych to pokud je vše jinak ok.

Takhle dopodrobna se to stejně víc dělá až v tom 20tt. Ted se hledají „jen“ prvotní vývojové vady a ty jsou všechny ok.

ivanka164
Kecalka 122 příspěvků 02.03.17 11:04

@KamisB děkuji

Shari81
Kelišová 5994 příspěvků 2 inzeráty 02.03.17 12:47
@ivanka164 píše:
výsledek testu je negativní. ještě jednou se omlouvám za tenhle dotaz ale doktor jen řek že vše je v pořádku

Co ještě chceš vědět víc??? Výsledky máš negativní a doktor ti potvrdil, že je vše v pořádku..my zde nejsme lékaři ani věštci..buď v klidu a užívej těhu

ivanka164
Kecalka 122 příspěvků 02.03.17 15:24

Tak pro některé maminky tady…mám za sebou dva potraty a proto ted prostě řeším každou blbustku která mi není jasná a od některých tady připomínky važně nepochopím potom nechápu od čeho tyto stránky jsou když se někdo chce na něco zeptat a vždy se najde někdo nepříjemny

estejedna
Kecalka 196 příspěvků 02.03.17 15:39

@ivanka164 Nenech se rozhodit :mavam: Výsledek máš negativní a to je super zpráva. Podle mě prostě nebyl vidět močový měchýř, což se může stát, ale chápu, že tě to mohlo zaskočit. Placenta vpředu nízko nevadí, já jí měla taky, do konce těhotenství se ti vytáhne nahoru, jak břicho poroste, horší variantou je nízko na zadní straně, tam už se nikam nehne.

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.03.17 16:27

@estejedna
Já mám teda nízko na zadní straně a doktorka neříkala, že by se neměla vytáhnout 8o

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 03.03.17 08:57

@ivanka164 Hele, tady to žádná nemyslí vůbec zle, nebuď vztahovačná. Ale myslíš si, že Ti dá fundovanější odpověď lékař nebo maminky na Emiminu? Ve zprávě máš napsáno, že je to negativní, lékař Ti řekl, že je to v pořádku. :nevim:

Andrejka133
Povídálka 35 příspěvků 20.04.17 20:18
screening

Dobry večer, chci se zeptat zda ma někdo stejne zkusenosti. Dnes jsem byla na screeningovém vyšetření v 1.trimestru a pani doktorka mi volala výsledky z krve kde mi řekla ze tam mam jeden špatný hormon a ze se mam za tyden dostavit do genetické poradny. V celkové správě od doktorky mam ze screeningovy test je negativní. Mam strach. :( mate s tím někdo zkušenosti? Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama