Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
No řešíme to pořád.. varianty jsou koupit židli připínací na židli, ale bojím se, že to bude v té výšce nestabilní. Pak zadat komplet výrobu truhláři, ale zde nam asi nebude moci vyhovět s totálním ‚obšlehnutím‘, abychom si mohli přikoupit tu vnitřní vložku pro nesedici mimi. No a poslední je koupit obyč dětskou židli a nějak ji vyvýšit (prodloužit nohy asi).
Do čeho byste šly, holky?
Já už mám z toho hlavu v pejru…
Přemýšlím nad tím a zdá se mi dobrý nápad prodloužit židli nohy
jestli to chceš mít tip ťop, tak bych zašla za nějakým tuhlářem ať poradí ![]()
@Kikkk
Mame zidlicku Concord Lima na cestovanie, jukni na nu..prodluzovanie noh nevim, okolo roka maly zacal blbnut..
A co dat nejaky,,schod" a na to komplet origos zidlicku?(treba1mx1m)
Ja by som od truhlare nechtela, bala by som sa.. ![]()
Děkuji za příspěvky. Nakonec jsme udělali rychlou akci a koupili Bloom. Mohla by být vyšší, ale není to tak hrozný.
To prodlužování nohou i tvorba nástavce by znamenalo velkou plochu na zemi, což by se už je stolu nevešla další židle.
Tak je vyřešeno ![]()