Vysoká židlička k jídelnímu baru

Napsat příspěvek
Velikost písma:
98
4.9.14 13:46

Děkuju..je to asi beznadějné..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
8.9.14 10:31

Hlavně nevěš hlavu. Co třeba výroba na zakázku? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
8.9.14 20:37

No řešíme to pořád.. varianty jsou koupit židli připínací na židli, ale bojím se, že to bude v té výšce nestabilní. Pak zadat komplet výrobu truhláři, ale zde nam asi nebude moci vyhovět s totálním ‚obšlehnutím‘, abychom si mohli přikoupit tu vnitřní vložku pro nesedici mimi. No a poslední je koupit obyč dětskou židli a nějak ji vyvýšit (prodloužit nohy asi).
Do čeho byste šly, holky?
Já už mám z toho hlavu v pejru…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
26.9.14 08:30

Přemýšlím nad tím a zdá se mi dobrý nápad prodloužit židli nohy :think: jestli to chceš mít tip ťop, tak bych zašla za nějakým tuhlářem ať poradí :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14309
26.9.14 13:59

@Kikkk
Mame zidlicku Concord Lima na cestovanie, jukni na nu..prodluzovanie noh nevim, okolo roka maly zacal blbnut..
A co dat nejaky,,schod" a na to komplet origos zidlicku?(treba1mx1m)
Ja by som od truhlare nechtela, bala by som sa.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
98
26.9.14 17:10

Děkuji za příspěvky. Nakonec jsme udělali rychlou akci a koupili Bloom. Mohla by být vyšší, ale není to tak hrozný.
To prodlužování nohou i tvorba nástavce by znamenalo velkou plochu na zemi, což by se už je stolu nevešla další židle.
Tak je vyřešeno :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný