Vysoké holky - dceři vadí výška

280
19.8.15 19:35

vysoké holky

Holky jak máte taky někdo vysoké dcerky. 12- letá nám jde do puberty a je vyšší než ostatní holky a začíná jí to vadit. A to dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
19.8.15 19:39

@violass a co s tim chceš dělat? Já byla nejvyšší ve třídě, nějak jsem to neřešila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
19.8.15 19:41
@violass píše:
Holky jak máte taky někdo vysoké dcerky. 12- letá nám jde do puberty a je vyšší než ostatní holky a začíná jí to vadit. A to dost.

Já tedy vysokou dcerku nemám, ale sama jsem vysoká :-) Ve 14 letech jsem měla 177 cm a pak už jsem narostla jen „na“ 182cm, já si spíš myslím, že je to přednost :-)

Na vysokou ženskou si alespon kdejaký úchylák netroufne :) A alespoň ji nikdy nikdo nepřehlédne :-) Podle mě vyšší lidi i ostatní lidé „vnímají“ více než ty „menší“ :-D Měla by to spíš brát jako přednost než jako nedostatek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 19:42

@violass V pubertě vadí vlastní vzhled každému. Dobrá zpráva je, že každý to přežije a v dospělosti se s tím srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41908
19.8.15 19:43

@violass taky jsem byla jako malá nejvyšší ze třídy… nic s tím neuděláš, je třeba to před holkou obrátit v přednost a třeba ji poradit, jak odrážet blbé kecy spolužáků.. víc jí asi nepomůžeš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
19.8.15 19:46

!!

Já ji to vysvětluji, je chytrá šikovná dělá gymnastiku, ale začíná se tím moc trápit. Všímá si že začíná převyšovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
19.8.15 19:49
@violass píše:
Já ji to vysvětluji, je chytrá šikovná dělá gymnastiku, ale začíná se tím moc trápit. Všímá si že začíná převyšovat.

tak hledej pozitiva, ať dělá sport pro vysoké - basket, volej a pod.. prostě z toho udělejte přednost.. ostatní holky jí budou závidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
19.8.15 19:50

@violass kolik měří dcerka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
19.8.15 19:51

!!

Ona je jinak fakt velice pěkná holka, ale fakt začíná mít kompext a hlídá se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
19.8.15 19:52

Já jsem taky byla nejvyšší..Schytala jsem přezdívku Žirafa a taky mě to štvalo..Všichni kluci mi byli po ramena..Dost jsem se tím trápila, ale po pubertě mě to přešlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219

@violass nechtěla by hrát volejbal nebo basket? jinak to docela chápu, pamatuju si, že vysoké holky měly u nás na základce i na gymplu mezi klukama docela smůlu… nikdo je nechtěl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41908

@violass no obávám se, že růst neuhlídá :mrgreen: Já jí chápu, taky jsem si tím prošla, ale jak píše @martina.se, je třeba v tom hledat pozitiva a dodat jí sebevědomí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
19.8.15 19:56
@violass píše:
Ona je jinak fakt velice pěkná holka, ale fakt začíná mít kompext a hlídá se

a co hlídá proboha? výšku neovlivní :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
19.8.15 20:05

!!

@martina.se Je v pubertě taky jsem byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
19.8.15 20:08
@violass píše:
@martina.se Je v pubertě taky jsem byla

to já taky.. a šla jsem hrát volej, kde jsem se zcela ztratila :think: jako normálně rozumově vysvětlit, že se může hlídat jak chce, ale jestli má mít 190 cm, tak se může stavět na hlavu a mít je prostě bude.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama