Vyšší policejní škola? Výběr vysoké školy
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Anetkamor děkuji. Dálkové studium me poměrně překvapuje. Myslela jsem, ze každá škola ma na výběr jestli prezenční nebo dálkovou výuku. Nebo minimálně prezenční. Předpokládala jsem, že se dělají takova různá cvičení, neco jako praxe a to dálkove přece nejde.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Umík Dobrá. A celkově byste školu doporučil? A co např. zahrnuje práce, kterou děláte?
Jen abych měla nějakou představu.
Děkuji
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anetkamor Takze byste školu doporučila? Nevím jestli není lepší studovat tu policejní akademii. Jestli by se nějak lišila možnost uplatnění.. Maximálně je tu tituk Bc. A na té vyšší policejní je titul Dis.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Bývalá dobra, ale uz jsem Mgr. absolvovala pred pár lety. Nejsem u policie, ale u jiného bezpec. sboru. Dělám právníka a zabývám se správním pravém, řeším přestupky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Umík myslela jsem, ze na této škole je titul Dis. Pokud jsem to pochopila správně je to vyssi odborná škola. Nebo se dá nejak studovat dál na této škole?
A daji se nějak využít jazyky, prosím?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@adelka852
Asi si to pleteš, se mnou jsi si psala o Policejní akademii. S ní lze při práci využít jazyky. Doporučuji udělat si vysokou školu, Dis. je v dnešní době nic.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Umík Už jsem si to uvědomila, pardon
A je ta škola náročná? Jsou potřeba pro jakoukoli funkci fyzické testy a psycho testy nebo nebyly potřeba?
Baví vás práce? Na jednu se bojim jestli to není taková ta nudná práce u počítače celé dny to samé.. Práci na PC mám ráda, ale všeho je moc.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pokud budeš v uniformě, tak testy udělat musíš a počítej s nějakým základním kurzem, bývá na pár měsíců mimo domov. Fakt záleží, co budeš dělat, dříve jsem dělala jinom agendu a byla jsem v terénu i v kanceláři, fakt se to takhle říct nedá. Škola se zvládnout nechá, je tam teda dost práva, ale jde to.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@adelka852
A být v civilu u bezpečnostního sboru se nevyplatí, jsou tabulkové platy. V uniformě to je dobre, ale civil má málo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Umík takže byste spíš doporučila tu práci v kanceláři? Tu co ted děláte. Můžu se zeptat jaký je průměrný plat?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@adelka852 píše:
@Umík takže byste spíš doporučila tu práci v kanceláři? Tu co ted děláte. Můžu se zeptat jaký je průměrný plat?
Záleží, co člověka baví. Plat záleží na tom v jaké jsi třídě, jaký je rizikový příplatek, osobní příplatek a odpracované roky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Umík ano to chápu. Akorát jsem ted trochu zmatená, není být v uniformě a civil to samé? Chápu správně ze vy nemáte ten tabulkový plat?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@adelka852 píše:
@Umík ano to chápu. Akorát jsem ted trochu zmatená, není být v uniformě a civil to samé? Chápu správně ze vy nemáte ten tabulkový plat?
Civilní zaměstnanec jede podle jiných tabulek, má nižší plat. V uniformě jsou zase jiné tabulky+ vysluhy+víc dovolene+OČR 100%, 1.mesic nemoci plat 100%
Precti si zákon o služebním poměru
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Umík a vy jste to druhé?
snad vas příliš neobtěžuji. Jen jsem o policii nikdy moc neuvažovala a nedávno mě to chytlo a mám spoustu otázek. Bohužel neznám nikoho, kdo by se tím nějak zabýval. Mám tedy na výběr studovat tu vyssi policejni nebo tu akademii. Předpokládám, ze náročnější je akademie. Na stránkách vysoké školy jsem se docetla, ze přijímačky jsou právě z jazyka a Zsv. Jsou tam na vyzkoušení i testy. Jazyky mi jdou a ze společenských věd chci stejně maturovat. To by snad takový problém nebyl, ale prý je velký počet uchazečů. Krom tohoto se dělají zkoušky ještě z něčeho? Opravdu bych si ráda vybrala správnou vysokou. Ráda bych mela dobré uplatnění a také ne mizerny plat. Hlavně mi jde o to aby mě práce bavila. Můžu se také zeptat kolik je zhruba průměrný plat na začátku? Pokud bych pracovala treba jako vy v kanceláři. Tipuji kolem 25?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit