Před menstruací mi vytéká z prsou čírá těkutina

922
15.12.04 14:48

výtok z prsou

Ahoj holčinky,
jsem tu nově zaregistrovaná, ale nakukovat sem chodím už přes půl roku.
Ráda bych se na něco zeptala.
Je to už asi 7 měsíců, co mi před menstruací a i chvíli po ní vytéká z prsou, po zmčknutí, čirá tekutina. Myslela jsem si, že je tím, že mám zvýšenou hladinu Prolaktinu. Na gynekologii mi odebrali krev a hledina bylo ok. Doktor řekl, že to může být i tím, že beru už 8 rok antikoncepci. Tak jsem jí teď , před 14 dny vy:,–(ila, protože v únoru se stejně chceme snažit o mimi.Ale problémy nepřestali. Máte s tím některá zkušenost?
Prosím poraďte.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
15.12.04 15:00

Ahoj Berčo. Čirá tekutina by měla být O.K. přestože signalizuje hormonální nerovnováhu. Měla bys ale pohlídat, aby nezměnila barvu na žlutou nebo zelenou se zákalem, to by už mohlo signalizovat nemoc. Třeba se ti to po miminku srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
922
15.12.04 15:23

Ahoj Radino,
díky moc za odpověď, trochu jsi mě tím uklidnila. Snad se to samo časem srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
15.12.04 20:32

Ahoj, také jsem měla stejný problém po jednom druhu antikoncepce (jméno už nevím), nepomohla ani změna za jinou. Po vysazení se to časem spravilo samo. Jde o hormonální nerovnováhu. I mé kamarádce se stalo totéž, obě jsme antikoncepci braly víc než 7 let.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
20.12.04 11:19

Ahoj Lucko,
díky, že jsi se ozvala. Uklidnilo mě to. Snad se to časem upraví samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
8.4.13 22:05

Ahojky ozivuji toto tema, pac mi tece zluty vytok z leveho prsu je hrozne lepkavy nevite prosim co to muze byt?
Dekuji vsem Janina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6798
8.4.13 22:11

Pokud jsi těhotná, tak je to mlezivo (popis by odpovídal), pokud nejsi těhotná, tak netuším :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
8.4.13 22:15

@subsomi @subsomi @subsomi
byla jsem dne 22.1 na kyretazi po ZT a jeste jsem to nedostala v 6ti nedelich tem ta moje dr videla nejakou dutinku dnes jiz nic neresila a dala mi vyvolavacku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2050
8.4.13 22:45

@JaninaJanu vynolávačka by neměla vadit, pokud by jsi byla těhotná, tak Ti neublíží. Test jsi zkoušela? Ono mlezivo, pokud už dítko máš se může spustit i jen tak, také jsem to zažila. Každopádně držím pěsti, aby se zadařilo a bylo to miminko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
8.4.13 22:51

No ditko mam ale uz sedmi lete…
jinak s pritlem jsem spalabez ochrany ale pokud neni menses tak neni ovulka ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2050
8.4.13 22:58

Ne nutně :-D jakpak otěhotní ty ženy, které kojí a nemají menses? Určitě to jde, já bych si tedy udělal test a jinak já mám teď devítiletého a stávalo s emi to právě, když jemu bylo třebas i osm, pak jsem otěhotněla a přestalo to, ale každá jsme jiná a podle jedné se nikdy nedá soudit druhá. Pžeji hodně štěstí a jak jsem psala výše, ať je to ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
901
8.4.13 23:17

Nevim ale mi to takto bylo receno od me gynekolozky…
nedelala mi krev nac po potrtu jen tam v 6ti nedelich videla dutinku a na tu rekla pockame a uvidime a dnes mi nedelala ani UZ ani pohlidku jen mi hvizdla vyvolavacku se slovy za tri nedele se dostavte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
romualda
5.10.13 21:33

Janinko jak jsye dopadla? Jsem 5 dni před ms, ke
Eece, bolest kříži a ten sami vytok ;(… @JaninaJanu

• Nahlásit
  • Citovat
5
17.6.18 18:00

Vytok z prsu

Dobry den chtela bych poradit minuly mesic sem delala test a vysel pozitiv pak za tyden prisla ma menstru.. Po menstruaci sem delala znovu test a vysel negativ tak sem to nechala byt ale tet mam cislive prsa porad se citim na odpadnuti a mam paleni v brisku tak sem pred par dny udelala dalsi test a vysel opet pozitiv a take uz par dni mi tece mleko .. Sem tehotna a nebo ve me mohlo neco zustat ? …
Taky dodavam ze mam sina ma rok a mesic a kojit sem prestala jak mu bily 3 mesice mohlo se mi mleko vratit ?
Nemam moznost zajit k memu gynekologovy tak se chci optat aspon na radu dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama