Využití sušené kytice růží - odlitek pryskyřice nebo něco jiného?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Využití sušené kytice růží - odlitek pryskyřice nebo něco jiného?
Zdravím,
ráda bych se zeptala, zda tady má někdo zkušenosti s odléváním pryskyřice a nedal by mi nějaké ty rady a tipy. Chtěla bych odlít pyramidu (15×15cm) a dovnitř dát usušené květy růže.
Nebo klidně jestli Vás napadne ještě nějaký způsob jak využít usušené růže bude jedině ráda. Mám kytici 22 usušených růží a nechci na ni nechat sedat prach a pak jen vyhodit, ráda bych ji nějak využila
ať už do pryskyřice nebo jsem také četla něco o dání do sklenice s glycerinem… Takže za jakékoliv nápady budu ráda ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!