Vývoj přístupu k jídlu - jaké jsou vaše zkušenosti?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Waleska píše: Více
Syn má necelé 2 roky a už taky nějaký měsíc jí sám. Někdy je toho plno i kolem něj, že se netrefí, ale dám mu talíř, nebo misku a dlabe prostě sám
Přece ho nebudu krmit ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Syn byl na BLW, do roka skoro nic nesnedl, většinu veci ozuzlal a měl moje mleko. No a ve 13 mesicich otočil, najednou to do nej začalo padat, a v roce a čtvrt už moc hezky jedl sám. 🤷♀️ ono se to pak muže otočit hrozne rychle.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Náš malý, 17 měsíců ji sám, ale jen rukama, s příborem si hraje, takže ho krmím a on do toho bubnuje lžičkou a jídlo spíš rozhazuje, do pusy si dá málokdy, když tak lžičku dá stranou a ji rukama..nijak to neřeším, až bude správný čas, začne jíst příborem
- načítám...
- Citovat
- Zmínit