Vývoj přístupu k jídlu - jaké jsou vaše zkušenosti?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16496
6.8.24 19:51
@Waleska píše: Více

Syn má necelé 2 roky a už taky nějaký měsíc jí sám. Někdy je toho plno i kolem něj, že se netrefí, ale dám mu talíř, nebo misku a dlabe prostě sám :pankac: Přece ho nebudu krmit :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13998
6.8.24 20:10

Syn byl na BLW, do roka skoro nic nesnedl, většinu veci ozuzlal a měl moje mleko. No a ve 13 mesicich otočil, najednou to do nej začalo padat, a v roce a čtvrt už moc hezky jedl sám. 🤷‍♀️ ono se to pak muže otočit hrozne rychle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1017
10.8.24 14:04

Náš malý, 17 měsíců ji sám, ale jen rukama, s příborem si hraje, takže ho krmím a on do toho bubnuje lžičkou a jídlo spíš rozhazuje, do pusy si dá málokdy, když tak lžičku dá stranou a ji rukama..nijak to neřeším, až bude správný čas, začne jíst příborem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí