Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Ahojky holky,
vzali byste si takovéto šaty na svatbu, anebo jsou příliš světlé a tím pádem nevhodné. Svatba je na konci srpna, takže bych to doplnila asi sáčkem, protože počasí v tuto dobu bývá takové nevyzpytatelné
.
Otázka vzali byste si je nebo ne?
http://www.orsay.com/…7116498.html
@slečna97 Ahoj, vypadají krásně. Na svatbu se hodí, já bych si je vzala.
Vzala bych si je pouze pokud by svatba byla na louce, u lesa… Na klasickou svatbu mi prijdou malo honosne.
Mně se líbí - a neměla bych s nimi problém ani na honosné svatbě
. Pěkné sáčko (v některé z barev těch kvítků) a doplńky a je to moc pěkné. Mladistvé.
@renduli nejdříve jsem chtěla šaty jednobarevné
, že to bude vypadat možná lépe. A ano jsem mladá, a když si to k tomu člověk vezme sáčko do té barvy, tak asi dobrý, stejně bych řekla, že já to řeším
, a někdo se tam ukáže v černých šatech
nebo,,džínech", takoví lidé neznají podle mě základní etiketu, co se nosit má a co ne,
Jsou moc pěkné - vadí bílé šaty, které připomínají svatební, tohle ne.