Vzali byste si takovéto šaty na svatbu jako host?

228
26.6.17 09:35

Vzali byste si takovéto šaty na svatbu jako host?

Ahojky holky,
vzali byste si takovéto šaty na svatbu, anebo jsou příliš světlé a tím pádem nevhodné. Svatba je na konci srpna, takže bych to doplnila asi sáčkem, protože počasí v tuto dobu bývá takové nevyzpytatelné :).
Otázka vzali byste si je nebo ne?
 http://www.orsay.com/…7116498.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5314
26.6.17 09:37

Ano vzala, nepřijdou mi nevhodné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24232
26.6.17 09:37

Šaty bych si klidně vzala, jsou hezké.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4099
26.6.17 09:38

@slečna97 ano vzala, jsou moc pěkné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
92
26.6.17 09:38

Jo, jsou nádherný! :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
329
26.6.17 09:39

@slečna97 Ahoj, vypadají krásně. Na svatbu se hodí, já bych si je vzala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25182
26.6.17 09:39

Jsou krásný…šla bych v nich, pokud by mi pasovaly na těle :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
942
26.6.17 09:39

Souhlasím, jsou hezké, vzala bych je

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.17 09:41

Urcite jsou vhodne, moc se mi libi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2839
26.6.17 09:46

Vzala bych si je pouze pokud by svatba byla na louce, u lesa… Na klasickou svatbu mi prijdou malo honosne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9947
26.6.17 09:48

Ano vzala, jsou krásné :palec: :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10680
26.6.17 09:48

Jsou krasne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4205
26.6.17 09:50

Mně se líbí - a neměla bych s nimi problém ani na honosné svatbě :D. Pěkné sáčko (v některé z barev těch kvítků) a doplńky a je to moc pěkné. Mladistvé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
228
26.6.17 09:54

@renduli nejdříve jsem chtěla šaty jednobarevné :), že to bude vypadat možná lépe. A ano jsem mladá, a když si to k tomu člověk vezme sáčko do té barvy, tak asi dobrý, stejně bych řekla, že já to řeším :D, a někdo se tam ukáže v černých šatech :pocitac: nebo,,džínech", takoví lidé neznají podle mě základní etiketu, co se nosit má a co ne,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
26.6.17 09:56

Jsou moc pěkné - vadí bílé šaty, které připomínají svatební, tohle ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková