Vztah - jeho otec mi zavolal, ať vztah ukončíme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 09:51
Vztah ráda

Dobrý den, chtela bych se poradit. Jsme s přítelem tri roky. Na pár mesicu jsme se rozešli. Znivu jsme to dali dohromady a ted pred jejich odjezdem na tyden do zahraničí mi volal jeho otec, at to ukončime nas vztah.
Vůbec nevím co se deje, on uz mne nijak nekontaktoval, nechci ho ztratit, ale nevím co mam dělat.
Poprosila bych vas o pomoc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21659 příspěvků 01.07.19 09:53

A on je malý kluk, že to za něj musí vyřizovat tatínek? Nemá vlastní telefon?

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 09:54

Kolik vam je, ze za pritele resi (pripadne si vubec dovoli do nej zasahovat) jeho otec? Nemuze to byt i tak, ze tvuj pritel uz s tebou nechce byt a nema odvahu to f2f ukoncit?
Ozval se ti pritel, vi to, komentoval to nejak?

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 01.07.19 09:55

Jestli se s tebou rozešel přes taťku, tak nedělej nic :D a buď ráda, že ses ho zbavila.

Tereza230
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 09:56

@vonajebohyne2
Ne, od doby co odjeli vubec nic. Jsme oba pololetí, ale bohužel studenti.
Nevim, co mam dělat. Nechci se ozyvat první. Ale nejistota mne zničí

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21659 příspěvků 01.07.19 09:58
@Tereza230 píše:
@vonajebohyne2
Ne, od doby co odjeli vubec nic. Jsme oba pololetí, ale bohužel studenti.
Nevim, co mam dělat. Nechci se ozyvat první. Ale nejistota mne zničí

Tak spolu chodíte nebo ne? To by jste si měli vyřídit vy dva a ne tatínek. Prostě se ho zeptej, nebo mu zavolej.

Tereza230
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 10:00

@pikola
Bohužel mne poprosil jeho otec, abych je nekontaktovala v zahraničí.
Tyden je docela dlouhá doba. Taky si myslím, ze tohle bychom si meli vyřídit mi dva.
A porad opakování tatínka, ze si preje abychom to ukončili, ale ze je to na nás mne znepokojuje

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21659 příspěvků 01.07.19 10:02
@Tereza230 píše:
@pikola
Tyden je docela dlouhá doba. Taky si myslím, ze tohle bychom si meli vyřídit mi dva.
A porad opakování tatínka, ze si preje abychom to ukončili, ale ze je to na nás mne znepokojuje

Tak napsat mu snad můžeš, ne? Týden je chvíle, spíš se divím, že vám do toho zasahuje jeho táta.

Tereza230
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 10:04

@pikola
Ano, to bych mohla.
Ja se divila taky, kdyz jsem ho v tom telefonů slyšela. A kdyz jsem dostala tyden. Tyden na co? Na to abych si promyslela, jak se s nim správě rozejít?

Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 01.07.19 10:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtela bych se poradit. Jsme s přítelem tri roky. Na pár mesicu jsme se rozešli. Znivu jsme to dali dohromady a ted pred jejich odjezdem na tyden do zahraničí mi volal jeho otec, at to ukončime nas vztah.
Vůbec nevím co se deje, on uz mne nijak nekontaktoval, nechci ho ztratit, ale nevím co mam dělat.
Poprosila bych vas o pomoc.

Jestli řeší vztah přes tatínka, zas až tak moc super vztah jste neměli. Ty mu nezavoláš, nenapíšeš, protože to řekl jeho otec?

Tereza230
Nováček 7 příspěvků 01.07.19 10:08
@Russet píše:
Jestli řeší vztah přes tatínka, zas až tak moc super vztah jste neměli. Ty mu nezavoláš, nenapíšeš, protože to řekl jeho otec?

Na jednu stranu se bojím abych to ještě nezhoršila. Na druhou stranu asi neni co.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 01.07.19 10:17

Ale papá, já ji mám rád!
Hubu drž! Tady ta je lepčí.

Venetia
Hvězda diskuse 44897 příspěvků 01.07.19 10:28
@Tereza230 píše:
@pikola

zeptat se ho, pokud má něco na srdci, aby ti to řekl sám?

Russet
Neúnavná pisatelka 17975 příspěvků 01.07.19 10:29
@Tereza230 píše:
Na jednu stranu se bojím abych to ještě nezhoršila. Na druhou stranu asi neni co.

To není

Oliva111
Povídálka 20 příspěvků 01.07.19 10:35

To mi pripomina meho ex manzela. Kdyz se maji resit nejake porozvodove problemy, chodi za mnou jeho otec az do prace mi vyhrozovat. A ex mi nerekne nic, kdyz se potkame. A to je mu 45 let. :D
To je docela problem, kdyz tvuj dospely pritel posloucha otce. Nejsou oni bohaci a ty chudobna? :lol: Umis si to predstavit zit takhle porad? Aby vam celou dobu do vseho mluvil? Aby rikal, co muzete a co ne? Dalsich treba 20 let? Ocividme je ten tvuj pritel na rodicich z nejakeho duvodu zavisly, kdyz se sebou necha manipulovat. Tohle bych nechtela ani ve snu. Promluv si pak osobne s pritelem. Pokud se bude otce zastavat, poslala bych ho do mist, kde slunce nesviti. Mazanek.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama