Řeším blbosti - jak přestat scénovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 00:42
Řeším blbosti - jak přestat scénovat?

Ahoj, asi nemám co dělat, nudim se a řeším blbosti. S přítelem budeme spolu skoro rok. Šťastní, zamilovaní. Už se ten vztah formuje z toho prvotního poblouzneni do opravdové lásky. Už to nejsou neustále polibky, hlazeni, krásná sluvka, ale činy, děla věci, co by pro mě nikdo neudělal, já pro nej taky dělám maximum a já nad tím porad přemýšlím. Už jsem upřímně na jednom fóru tohle řešila, ze mi to proste chybí a i když vím, ze mě miluje, tak se někdy nastvu a výčtu mu nějakou hloupost a potom mě to mrzi. Byli jsme v pátek na akci, všechno skvely, přišli jsme domu, já říkala, jaká je mi zima a on si všimnul ze nemám ponožky a hned, no tak se nediv, když se poradně neobliknes. A já se naštvala a začala křičet, ze dělám všechno špatně, ze mě nepochváli no byla jsem trochu pripita, jednou už se to stalo a jde to ze mě proste všechno ven.. začnu vytahovat blbosti, všechno vyčítat. potom sobota i neděle úžasná, proste když nepremejslim nad blbostma, jsem úplně v pohodě. No na zmiňovaném fóru jsem se dozvěděla, ze má kluk rychle utíkat, ze mám zařadit zpátečku, jinak se na mě vykašle. Já upřímně necekam slova podpory, vim, ze poslední dobou co mám po maturitě a jsem doma, jsem na ránu. Naštěstí začínám brigádu, takže se to snad zlepší, ale já si to hrozne vycitam tyhle moje scény.. a nevím co s tím. Jak bejt proste v pohodě? Nechci o nej přijít a bojím se, ze jestli se to ještě stane, nějaká taková scéna, už to nevydrží.

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 01.07.19 00:49

No tak kvůli takovým prkotinam bych se jako muž taky trošku zamyslela. Neřešila jsi to tady někdy, myslím, že tu před pár dny bylo něco podobného. Jinak jak to máš řešit, prostě to nedělej. Uvědomuješ si to, víš o tom, no tak prostě nedělej. Jestli neumíš pít bez scén tak nepij. Začni se chovat jako dospělá, na malý děcko co kolem sebe kope když mu někdo jen náznakem řekne něco co se mu nelíbí, se dřív nebo později každý rozumný chlap vybodne

beruska9
Extra třída :D 11250 příspěvků 01.07.19 01:09

No hele, pokud nejsi cholerik povahou a objevuje se to v az treba v posledni dobe, tak moje zkusenost je, ze jsem takhle precitlivela na kazdou blbost, kdyz me neco zere, neco uplne jineho, ale misto toho, abych to vyresila, prudim kvuli takovym blbostem. Takze se zamysli na tim, jestli te nekde v pozadi netrapi neco jineho. A taky tohle je takovy docela typicky zensky „problem,“ ze si promitame relativne nevinne vyroky do absurdity, viz tvuj pripad - chlap rekne, No jo, tak si vem ponozky a my v tom slysime „Jsem blba husa a nikdy nic neudelam spravne.“ S tim je taky potreba pracovat, musis se naucit to tak nebrat ;)

beruska9
Extra třída :D 11250 příspěvků 01.07.19 01:12

A jestli jsi rozcarovana z toho, ze faze zamilovanosti ustala, tak vitej v dospelosti, to je normalni, to hlavni hormonalni poblouzeni trva fakt ten rok cca…

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 01.07.19 01:30

Jsi po maturitě? Tak počkej tak deset, patnáct let… pak už většinou dostanou ženský rozum :D
Většinou, ne vždycky. Přála bych si být míň cynická, ale zažila jsem třicátnici třískající dveřma v hysterickým záchvatu kvůli pohozené věci a jako fakt to není k žití…
Mezi námi děvčaty, virvál „všechno dělám špatně“ kvůli neoblíklým ponožkám ale taky. Ono ta rada „ať chlap zdrhá“ asi zní hrozně, ale věř tomu, že kdyby podobný scény dělal přítel tobě, zdrhala bys taky :?
Ona jedna věc je relativně odůvodněná hádka, kdy prostě jeden udělá blbost a jede to… Ale škaredej afekt, u kterýho protistrana objektivě tu blbost neudělá a stejně dostane neovladatelně po čumáku… To je přesně ten rozdíl, který chce málokdo trpět. Nemůžeš žít ve strachu, kdy partnerovi něco přelítne přes nos a šíleně tě seřve za prkotinu… Za a) je to nefér, b) je to stres. Obrovskej.
Snášet to jako hobby fakt nejde… respektive jde, ale víš, jaká je to nádhera, když si to ženská místo na zamilovaným chlapovi začne vybíjet na dětech…? O tohle nikdo normální prostě fakt nestojí…
Takže jako fakt, neber kecy o zdrhání chlapů osobně, ale pracuj na sobě… řeš to, co je vyslovené, a uč se k tomu nepřidávat žádné skryté významy a hlavně k tomu nepřipojovat ještě svoji náladu. Plus případně nechlastej, jak zaznělo.
Asi stylem, že poznámka, proč se pořádně neoblíkneš, byla cílená ryze na to, že nemáš dostatečný oděv - a byla ti zima, nemělas.
Tohle je mimochodem chlapský uvažování, žádná vyšší matematika.
Ty v tom jako ženská, pokud chceš být snesitelná, nesmíš hledat (HLEDAT!!! záměrně ho tam vidět, rozumíš!) žádný podtón na téma vlastní neschopnosti… nebo jakejkoliv jinej podtón… A už vůbec tím nesmíš uvolnit nějakou vnitřní frustraci. Čeština pro to má krásnej výraz „samonasí. ání“, a jsou lidi, co to dovedou fakt k dokonalosti… kterým člověk něco neškodnýho řekne a oni se sami naštvou, urazí, začnou si sami argumentovat a sami se vytočí fakt do běla. Nepřej si tohle zažít :roll:
Ale prostě… je dobrý nechtít být takováhle osoba ani v tý „lehký formě“. Obecně je dobrý neurážet se tím, co nezaznělo… a tohle fórum je toho nejlepším důkazem :D Ale to jen tak na okraj. :)
Každopádně trénuj, v osmnácti jsi ještě pulec… máš nároky být „nestabilní“ :D ale za pár let by z tebe měla být už pohodová ženská pro život, tak se jí snaž stát. ;)

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 01.07.19 07:28

Tyhle kraviny jsou jediny tvoje starosti? Jdi radsi neco varit…

pannda
Kelišová 7019 příspěvků 37 inzerátů 01.07.19 07:49
@Anonymní píše:
Ahoj, asi nemám co dělat, nudim se a řeším blbosti. S přítelem budeme spolu skoro rok. Šťastní, zamilovaní. Už se ten vztah formuje z toho prvotního poblouzneni do opravdové lásky. Už to nejsou neustále polibky, hlazeni, krásná sluvka, ale činy, děla věci, co by pro mě nikdo neudělal, já pro nej taky dělám maximum a já nad tím porad přemýšlím. Už jsem upřímně na jednom fóru tohle řešila, ze mi to proste chybí a i když vím, ze mě miluje, tak se někdy nastvu a výčtu mu nějakou hloupost a potom mě to mrzi. Byli jsme v pátek na akci, všechno skvely, přišli jsme domu, já říkala, jaká je mi zima a on si všimnul ze nemám ponožky a hned, no tak se nediv, když se poradně neobliknes. A já se naštvala a začala křičet, ze dělám všechno špatně, ze mě nepochváli no byla jsem trochu pripita, jednou už se to stalo a jde to ze mě proste všechno ven.. začnu vytahovat blbosti, všechno vyčítat. potom sobota i neděle úžasná, proste když nepremejslim nad blbostma, jsem úplně v pohodě. No na zmiňovaném fóru jsem se dozvěděla, ze má kluk rychle utíkat, ze mám zařadit zpátečku, jinak se na mě vykašle. Já upřímně necekam slova podpory, vim, ze poslední dobou co mám po maturitě a jsem doma, jsem na ránu. Naštěstí začínám brigádu, takže se to snad zlepší, ale já si to hrozne vycitam tyhle moje scény.. a nevím co s tím. Jak bejt proste v pohodě? Nechci o nej přijít a bojím se, ze jestli se to ještě stane, nějaká taková scéna, už to nevydrží.

Tak trochu hysterka, ne? :roll:

Kotatko03
Echt Kelišová 8736 příspěvků 1 inzerát 01.07.19 08:09

Nepij :palec: Když pak se neumíš chovat (popravdě takovouhle scénu kvůli poznámce o ponožkách…snad ses omluvila)…jinak ano, řešíš blbosti, nicméně sama asi víš kde je problém, je dobře že nastupuješ na brigádu, přijdeš mezi lidi, budeš řešit i něco jiného než jen sebe a svůj vztah a ono se to zlepší.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 01.07.19 16:17

No na tom fóru měli pravdu, na takovouhle labilitu není žádný normální chlap zvědavý. Zkuste se věnovat sportu. Aspoň józe, když nic jiného. Vyplavuje to hormony štěstí a vybijete si naštvání. Nic lepšího mě nenapadá…

Verun83
Extra třída :D 10134 příspěvků 01.07.19 17:19

Predstav si, co by sis asi pomyslela, kdyby ti takhle scenoval pritel tobe. Co by sis asi pomyslela? Jednou dvakrat je to usmevny, pokud to trva, tak se na to casem proste vykasles..

Váš příspěvek
Reklama