Vztah s vrahem

27
8.4.21 19:14

Vztah s vrahem

Zdravím, zabil sem sestřenici, a odseděl sem si 8 let. Už sem dva roky venku, a teď jsem ve vztahu (3 měsíce). Mám té svojí to říci? Dost se obávám, že by jí to vyděsilo, ale zase si říkám, zda
A) nemá právo na to, abych před ní neměl tajnosti.
B) takle se budu muset pořád bát, že mě někdo „udá“.

Pokud vás to zajímá, můžu popsat detaily, ale hlavně mi tu nenadávejte, a nesmažte to jako fake. Fake to není, :think:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
31321
8.4.21 19:16
@E_Molnar píše:
Zdravím, zabil sem sestřenici, a odseděl sem si 8 let. Už sem dva roky venku, a teď jsem ve vztahu (3 měsíce). Mám té svojí to říci? Dost se obávám, že by jí to vyděsilo, ale zase si říkám, zda
A) nemá právo na to, abych před ní neměl tajnosti.
B) takle se budu muset pořád bát, že mě někdo „udá“.Pokud vás to zajímá, můžu popsat detaily, ale hlavně mi tu nenadávejte, a nesmažte to jako fake. Fake to není, :think:

Bylo by lepší, aby to věděla, protože je pravděpodobné, že jí to někdo někdy řekne.

Ona ani neví, žes byl v base?

• Nahlásit
3963
8.4.21 19:17

Rozhodně říct a počítat s tím, že ten vztah velice pravděpodobně skončí

• Nahlásit
Lady2
8.4.21 19:19

@E_Molnar Určitě říct, ať vztah začíná s čistým štítem a svědomím, bát se, že na to časem přijde, tak v tom by se asi dobře nežilo… Taky jde o to jak jsi čin spáchal, co tě k tomu vedlo, jestli to byla jen nešťastná náhoda.. :think:

• Nahlásit
25085
8.4.21 19:23

Když jí to neřekneš ty, řekne jí to někdo jiný a věř, že nějaká hodná duše se najde.

• Nahlásit
1413
8.4.21 19:23

Zakladateli pokud chceš začít budovat nějaký smysluplný vztah s budoucností rozhodně jí to řekni.
Tohle je natolik závažná kapitola Tvého života, že by to ta druhá strana vědět měla, navíc je tu vysoká pravděpodobnost, že se to dozví od někoho jiného.

• Nahlásit
15971
8.4.21 19:24

Říct, tohle mi někdo tajit, pěkně s tebou vybehnu

• Nahlásit
27
8.4.21 19:24

„Rozhodně říct a počítat s tím, že ten vztah velice pravděpodobně skončí“
Každý se může změnit. Proč se kvůli jedný věci omezovat do konce života.

• Nahlásit
5942
8.4.21 19:26

@E_Molnar Řekni jí to, dřív nebo později se to stejně dozví.. Nemusí se nutně stát, že tě opustí, vždyť kolikrát vrahove ve vězení mají i spoustu ctitelek.

• Nahlásit
27
8.4.21 19:27

Tak prej vyběhnu, ale proč ji zbytečně děsit něčím, co se jí stejně netýká. Proč člověka zatěžovat, zbytečně.

A on se asi těžko někdo najde, přestěhoval sem se na druhý konec státu, takže za „minulým životem“, jsem udělal tlustou čáru.

• Nahlásit
10
8.4.21 19:27

Proč jsi zabil sestřenici?

• Nahlásit
27
8.4.21 19:29
@snflws píše:
Proč jsi zabil sestřenici?

Kdybych napsal pravdu, neznělo by to věrohodně.

• Nahlásit
1045
8.4.21 19:30

Nejspíš jsi troll, ne úplně dobrej. Ale kdyby náhodou ne, za zabiti nešťastnou náhodou bys neseděl 8 let, takže úmyslně čin? Určitě ji to řekni. Pokud to neudelas ty, tak nedko z tvého okolí určitě. Dřív nebo později se to proste dozvi a bude lepší, když to bude od tebe. Počítej ale, ze pokud je to normální ženská, vztah skončí. Vrah není zrovna ideální životní partie. Ty ani nevypadá yze bys toho nejk litoval, skoro se chlubis, čímž přispívat k tomu, ze si myslím, že jsi trol. Nebo blb.

• Nahlásit
3963
@E_Molnar píše:
„Rozhodně říct a počítat s tím, že ten vztah velice pravděpodobně skončí“
Každý se může změnit. Proč se kvůli jedný věci omezovat do konce života.

Samozřejmě záleží na okolnostech, ale jednou jsi to udělal a to se s tebou už celý život potáhne, s tím už nic neuděláš.. v mém blízkém okolí bylo několik lidí zavražděno, a třeba proto, že mám s tímto tématem vícero zkušeností bych vedle sebe vraha nesnesla, z úcty k mým zavražděným známým..

• Nahlásit
1413
@E_Molnar píše:
Kdybych napsal pravdu, neznělo by to věrohodně.

Zkus to…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat