Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Anonymní píše: Více
Doporučuji pro tebe psychologa, ať z dítěte neuděláš neurotika, který si bude myslet, že ho máma nemá ráda. Co když má nějakou vadu? Třeba dysfázii? To řvaním a vztekem nevyléčíš.
A ja te treba chapu, taky me depta kdyz dcera co umi krasne mluvit rekne ze by si k veceri dala nejakou mnamku, presne vim ze umi ruct co chce.
Sice na ni nervu ale mam pocit, ze bych nejradsi zacala.
Takze jo, chapu jak te to depta a urcite se s tim bude dat s psychologem neco delat.
To, že je mladší teď dopředu nic neznamená. Manžel byl taky pomalejší dítě než jeho bratr. Ten brzy chodil, mluvil. A teď v dospělosti je manžel ředitel firmy a brácha alkač bez práce.