Vztek na staršího sourozence

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
2.12.25 05:21

To, že je mladší teď dopředu nic neznamená. Manžel byl taky pomalejší dítě než jeho bratr. Ten brzy chodil, mluvil. A teď v dospělosti je manžel ředitel firmy a brácha alkač bez práce.

  • Citovat
  • Upravit
5978
2.12.25 08:21
@Anonymní píše: Více

Doporučuji pro tebe psychologa, ať z dítěte neuděláš neurotika, který si bude myslet, že ho máma nemá ráda. Co když má nějakou vadu? Třeba dysfázii? To řvaním a vztekem nevyléčíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1063
2.12.25 08:28

A ja te treba chapu, taky me depta kdyz dcera co umi krasne mluvit rekne ze by si k veceri dala nejakou mnamku, presne vim ze umi ruct co chce.
Sice na ni nervu ale mam pocit, ze bych nejradsi zacala.
Takze jo, chapu jak te to depta a urcite se s tim bude dat s psychologem neco delat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek