Waterdrop, je opravdu tak super?

23
21.10.19 19:41

Waterdrop, je opravdu tak super?

Máte někdo zkušenosti s waterdrop, stojí za to ty peníze :)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9853
21.10.19 19:46

Předraženej vitacit s umělým sladidlem a bombastickým marketingem.

Dělej si obyčejnou vodu s citronem a zajez to třeba jablkem - vitamínů z toho získáš víc a ještě k tomu je to jablko s vlákniou probiotické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22633
21.10.19 19:48
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10329
21.10.19 19:50

@lavla slyším prvně a musela jsem googlit, jo zase další předražený shit, když už tak si myslím, že něco podobného si člověk může vyrobit i doma, no akorát že to asi nebude sušené - je to zas marketingový tah, kor takhle před vánoci - ale - kdyby mi to někdo daroval, tak to nevyhodím a budu to používat :) vypadá to lákavě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 19:50

Dostala jsem pár příchutí na zkoušku. Nikdy víc. Za mě absolutní humus. Chutnalo to jak vybublana nejlevnější limonáda s umělým sladidlem. Fuj. Zlatá voda z vodovodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5747
21.10.19 20:01

Neni to dobry :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.19 20:02

Já osobně tedy podlehla a koupila :roll: :zed: :mrgreen: vzala jsem si balení s lahví a musím přiznat, že láhev je super a používám ji denně :mrgreen: :palec: no a samotné šumáky, žádná sláva, ale ošklivé to rozhodně také není. Já jsem proste člověk, který nedokáže pít suchou vodu :mrgreen: takže jsem to chtěla vyzkouset :) nicméně za ty peníze je určitě lepší, si koupit za 80 kaček kvalitní šumivé céčko z lekarny, bez poštovného a bez pochybnosti kolem :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
23
21.10.19 21:04

Chci to jako vanoční dárek, tak nevím… lahev se mi líbí moc, i to balení, ale fakt mi to připadá předražené a pochybuji, že to před vánocemi bude levnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
21.10.19 22:58
@Anonymní píše:
Já osobně tedy podlehla a koupila :roll: :zed: :mrgreen: vzala jsem si balení s lahví a musím přiznat, že láhev je super a používám ji denně :mrgreen: :palec: no a samotné šumáky, žádná sláva, ale ošklivé to rozhodně také není. Já jsem proste člověk, který nedokáže pít suchou vodu :mrgreen: takže jsem to chtěla vyzkouset :) nicméně za ty peníze je určitě lepší, si koupit za 80 kaček kvalitní šumivé céčko z lekarny, bez poštovného a bez pochybnosti kolem :) :palec:

Na tu lekarnu bych tak nesazela. Tam mi vzdycky nabidli akorat tak klasicky sumak s acesulfamem a aspartamem. To teda zlaty Waterdrop se sukralozou :nevim: Jediny sumak nedobarvovany umele a slazeny „prirodne“ jsem potkala asi pred mesicem v Albertu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
21.10.19 23:05

@lavla Ja bych to klidne jako darek koupila. Slozeni to ma v pohode (k precteni trebas zde: https://www.fann.cz/…a/5711/10521), takze urazit by to nikoho nemuselo. Taky mam ochucovaci tablety (aroma, sukraloza) jeste z jednoho fitness shopu kdysi davno a v lete, kdyz uz me nebavi pit cistou vodu, tak si je rozpustim bud jen tak, nebo v perlive vode, pridam cerstvou citronovou stavu a jsem spokojena. Bohuzel uz nejdou koupit samostatne a Waterdrop mi prijde drahy na obycejne popijeni, takze pristi leto mam asi smolika. Kdybys mi chtela koupit Waterdrop jako darek, zlobit se nebudu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9853
22.10.19 00:22
@lavla píše:
Chci to jako vanoční dárek, tak nevím… lahev se mi líbí moc, i to balení, ale fakt mi to připadá předražené a pochybuji, že to před vánocemi bude levnější

A ten komu to chceš věnovat chce k vánocům předražený šumák a skleněnou, tedy rozbitnou láhev?

Jinak lahví na vodu je na trhu docela dost, takže můžeš vybrat nějakou samostatnou a když tak k tomu udělej nějaký domácí sirup - ještě stihneš třeba natrhat šípky. Bio-lokální superpotraviny a je tam videt ta snaha vložit do dárku vlastní energii.
https://www.ceskatelevize.cz/…nka-do-caje/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
22.10.19 10:21

Jediné co je na tom super je ta pěkná láhev, ale za ty peníze?! Uděláš si stavu s je to jak obyčejný šumák… takže mas láhev za 800,– a balíčky obyc předraženého sumaku nic víc :grin: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10953
22.10.19 13:35

Také se přikláním k tomu, že je to dost předražená láhev, určitě najdeš lepší dárek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama