Waterdrop, je opravdu tak super?

27
21.10.19 19:41

Waterdrop, je opravdu tak super?

Máte někdo zkušenosti s waterdrop, stojí za to ty peníze :)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
13934
21.10.19 19:46

Předraženej vitacit s umělým sladidlem a bombastickým marketingem.

Dělej si obyčejnou vodu s citronem a zajez to třeba jablkem - vitamínů z toho získáš víc a ještě k tomu je to jablko s vlákniou probiotické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24756
21.10.19 19:48
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15491
21.10.19 19:50

@lavla slyším prvně a musela jsem googlit, jo zase další předražený shit, když už tak si myslím, že něco podobného si člověk může vyrobit i doma, no akorát že to asi nebude sušené - je to zas marketingový tah, kor takhle před vánoci - ale - kdyby mi to někdo daroval, tak to nevyhodím a budu to používat :) vypadá to lákavě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.19 19:50

Dostala jsem pár příchutí na zkoušku. Nikdy víc. Za mě absolutní humus. Chutnalo to jak vybublana nejlevnější limonáda s umělým sladidlem. Fuj. Zlatá voda z vodovodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5968
21.10.19 20:01

Neni to dobry :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 20:02

Já osobně tedy podlehla a koupila :roll: :zed: :mrgreen: vzala jsem si balení s lahví a musím přiznat, že láhev je super a používám ji denně :mrgreen: :palec: no a samotné šumáky, žádná sláva, ale ošklivé to rozhodně také není. Já jsem proste člověk, který nedokáže pít suchou vodu :mrgreen: takže jsem to chtěla vyzkouset :) nicméně za ty peníze je určitě lepší, si koupit za 80 kaček kvalitní šumivé céčko z lekarny, bez poštovného a bez pochybnosti kolem :) :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
27
21.10.19 21:04

Chci to jako vanoční dárek, tak nevím… lahev se mi líbí moc, i to balení, ale fakt mi to připadá předražené a pochybuji, že to před vánocemi bude levnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1551
21.10.19 22:58
@Anonymní píše:
Já osobně tedy podlehla a koupila :roll: :zed: :mrgreen: vzala jsem si balení s lahví a musím přiznat, že láhev je super a používám ji denně :mrgreen: :palec: no a samotné šumáky, žádná sláva, ale ošklivé to rozhodně také není. Já jsem proste člověk, který nedokáže pít suchou vodu :mrgreen: takže jsem to chtěla vyzkouset :) nicméně za ty peníze je určitě lepší, si koupit za 80 kaček kvalitní šumivé céčko z lekarny, bez poštovného a bez pochybnosti kolem :) :palec:

Na tu lekarnu bych tak nesazela. Tam mi vzdycky nabidli akorat tak klasicky sumak s acesulfamem a aspartamem. To teda zlaty Waterdrop se sukralozou :nevim: Jediny sumak nedobarvovany umele a slazeny „prirodne“ jsem potkala asi pred mesicem v Albertu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1551
21.10.19 23:05

@lavla Ja bych to klidne jako darek koupila. Slozeni to ma v pohode (k precteni trebas zde: https://www.fann.cz/…a/5711/10521), takze urazit by to nikoho nemuselo. Taky mam ochucovaci tablety (aroma, sukraloza) jeste z jednoho fitness shopu kdysi davno a v lete, kdyz uz me nebavi pit cistou vodu, tak si je rozpustim bud jen tak, nebo v perlive vode, pridam cerstvou citronovou stavu a jsem spokojena. Bohuzel uz nejdou koupit samostatne a Waterdrop mi prijde drahy na obycejne popijeni, takze pristi leto mam asi smolika. Kdybys mi chtela koupit Waterdrop jako darek, zlobit se nebudu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13934
22.10.19 00:22
@lavla píše:
Chci to jako vanoční dárek, tak nevím… lahev se mi líbí moc, i to balení, ale fakt mi to připadá předražené a pochybuji, že to před vánocemi bude levnější

A ten komu to chceš věnovat chce k vánocům předražený šumák a skleněnou, tedy rozbitnou láhev?

Jinak lahví na vodu je na trhu docela dost, takže můžeš vybrat nějakou samostatnou a když tak k tomu udělej nějaký domácí sirup - ještě stihneš třeba natrhat šípky. Bio-lokální superpotraviny a je tam videt ta snaha vložit do dárku vlastní energii.
https://www.ceskatelevize.cz/…nka-do-caje/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
22.10.19 10:21

Jediné co je na tom super je ta pěkná láhev, ale za ty peníze?! Uděláš si stavu s je to jak obyčejný šumák… takže mas láhev za 800,– a balíčky obyc předraženého sumaku nic víc 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13198
22.10.19 13:35

Také se přikláním k tomu, že je to dost předražená láhev, určitě najdeš lepší dárek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.20 12:25

Ahojte,
já to také neznala a nakonec jsem se nechala ukecat na akci, kterou teď mají na eshopu. Je to sice dražší, ale je to přesně to, co naše rodina hledala. Normálně pijeme kohoutkovou vodu, ale občas prostě chceme nějakou změnu a tohle je super, protože nechci naší malé dceři kupovat přeslazené limonády. Když chce něco ochucené a sladké tak ji dám waterdrop a navíc má zábavu, protože ji baví to jak se kapsle rozpouští. Teď nás stála kapsle 10kč a co si budeme, v obchodě koupíte sladkou limonádu minimálně za 20kč. Za mě prostě super :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
22.1.20 12:33

Hmmm, první příspěvek, který oslavuje waterdrops vložil čerstvý nováček, to je vysoce přesvědčivé :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama