Wifi router na lednici?

3863
25.11.19 17:35

Wifi router na lednici?

Máte někdo? nevadí to nějak potravinám? :oops: a mám furt slabý signál, může to být tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

25.11.19 17:46
@GabinkaCh píše:
Máte někdo? nevadí to nějak potravinám? :oops: a mám furt slabý signál, může to být tím?

Mám na vinotéce a nic se s pitím neděje. Jinak dál nevím. Leda ho zkusit dát jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2656
25.11.19 17:48

Jo vadi jim to, nemuzou kvuli tomu bzuceni spat.

Jinak signal slabej kde? Jak daleko? Ptes kolik zdi apod. Co je to za prijimac. Muze to byt vsim mozny, jen si nemyslim, ze za to muze ta lednice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
25.11.19 20:34

Mám na lednici, signál normální. A potravinám by to jako mělo vadit jak? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6288
25.11.19 21:12

Tak jsem vznesla dotazy přiteli, který tomu rozumí. Potraviny ho rozesmály, ale můžeš být v klidu, skrz ledničku ten signál prý neprojde. Pokud máš router ZA lednicí, může ovlivnit signál. Pokud je NA lednici, signál jde do prostoru a to nemá na síle vliv. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 23:12

Router je idealní mít kousek pod stropem nejlepší signál, jinak, nejsou tam žádné technologie co by se s ledničkou „bily“ ale obecně routery a hlavně ty levné jsou náchylné k přehřívání a to ještě pokud se několik roků nevyčistí od prachu, teplý vzduch stoupá z výměníku vzadu na ledničce, pokud by byl router někde u zadního okraje tak tam potenciálně je větší možnost přehřátí a potíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama