Reklama

Wish- zkušenost se semínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciasek512
Nováček 2 příspěvky 17.07.18 19:56
Wish- zkušenost se semínky

Ahoj ???? chci se zeptat jestli z vás někdo nemá zkušenost se semínky krásných rostlin co nabízí wish. ????Lákají mě například kropenate růže. Jenže se obávám že mi z toho nic nevyroste. Díky za odpovědi a rady ❤️❤️

Příspěvek upraven 17.07.18 v 19:58

Reklama

Reakce:

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 17.07.18 19:58

Na 99 % z toho něco vyroste - otázkou je co :mrgreen: Tipuju to na správný vzhled při prvním kvetení. Další už budou mutovat do jedné (tmavší) barvy :think:

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 7 inzerátů 17.07.18 19:59

Semínka neznám, ale vypěstovat růži ze semínek dokáže málokdo. Pro obyčejného zahrádkáře je výhodnější koupit sazenici.

a12
Vesmírná mluvilka 30604 příspěvků 17.07.18 20:05
@Luciasek512 píše:
Ahoj ???? chci se zeptat jestli z vás někdo nemá zkušenost se semínky krásných rostlin co nabízí wish. ????Lákají mě například kropenate růže. Jenže se obávám že mi z toho nic nevyroste. Díky za odpovědi a rady ❤️❤️Příspěvek upraven 17.07.18 v 19:58
@Taka píše:
Na 99 % z toho něco vyroste - otázkou je co :mrgreen: Tipuju to na správný vzhled při prvním kvetení. Další už budou mutovat do jedné (tmavší) barvy :think:

Co se tyka seminek ruze tak na 99% nevyroste nic :lol:

Taka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 17.07.18 21:01
@a12 píše:
Co se tyka seminek ruze tak na 99% nevyroste nic :lol:

Pravda, zrovna u růže jsou semínka dost ošemetná… To mě nenapadlo, děda jel vždycky všechno sám ze semínek, včetně růží, a vždy mu to šlo pěkně. Ale bez zkušeností to půjde asi blbě :D

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 17.07.18 21:26

Z 99% ti vyroste nějaká tráva nebo něco běžného, co se ze semínek vypěstovat dá jednoduše. Vyhozené peníze.

Janli
Kelišová 5434 příspěvků 9 inzerátů 17.07.18 21:44

Kup si tu růži v květinářství, zasaď ji do hlíny na tři očka, dvě nech nad zemí, ustříhni květ a přiklop sklenicí. A když to budeš zalívat, vyroste ti z toho růže a další rok pokvete.

Luciasek512
Nováček 2 příspěvky 17.07.18 22:43

Díky za rady :)

Hugito
Nováček 3 příspěvky 16.08.18 18:02

@Luciasek512 nic nevyroste.a to jsem jich koupila pět ruznych

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama