Wish- zkušenost se semínky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciasek512
Nováček 3 příspěvky 17.07.18 19:56
Wish- zkušenost se semínky

Ahoj ???? chci se zeptat jestli z vás někdo nemá zkušenost se semínky krásných rostlin co nabízí wish. ????Lákají mě například kropenate růže. Jenže se obávám že mi z toho nic nevyroste. Díky za odpovědi a rady ❤️❤️

Příspěvek upraven 17.07.18 v 19:58

Reakce:
Taka
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 17.07.18 19:58

Na 99 % z toho něco vyroste - otázkou je co :mrgreen: Tipuju to na správný vzhled při prvním kvetení. Další už budou mutovat do jedné (tmavší) barvy :think:

stonožka12
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 3 inzeráty 17.07.18 19:59

Semínka neznám, ale vypěstovat růži ze semínek dokáže málokdo. Pro obyčejného zahrádkáře je výhodnější koupit sazenici.

a12
Vesmírná mluvilka 34485 příspěvků 17.07.18 20:05
@Luciasek512 píše:
Ahoj ???? chci se zeptat jestli z vás někdo nemá zkušenost se semínky krásných rostlin co nabízí wish. ????Lákají mě například kropenate růže. Jenže se obávám že mi z toho nic nevyroste. Díky za odpovědi a rady ❤️❤️Příspěvek upraven 17.07.18 v 19:58
@Taka píše:
Na 99 % z toho něco vyroste - otázkou je co :mrgreen: Tipuju to na správný vzhled při prvním kvetení. Další už budou mutovat do jedné (tmavší) barvy :think:

Co se tyka seminek ruze tak na 99% nevyroste nic :lol:

Taka
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 17.07.18 21:01
@a12 píše:
Co se tyka seminek ruze tak na 99% nevyroste nic :lol:

Pravda, zrovna u růže jsou semínka dost ošemetná… To mě nenapadlo, děda jel vždycky všechno sám ze semínek, včetně růží, a vždy mu to šlo pěkně. Ale bez zkušeností to půjde asi blbě :D

AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 17.07.18 21:26

Z 99% ti vyroste nějaká tráva nebo něco běžného, co se ze semínek vypěstovat dá jednoduše. Vyhozené peníze.

Janli
Kelišová 7220 příspěvků 17.07.18 21:44

Kup si tu růži v květinářství, zasaď ji do hlíny na tři očka, dvě nech nad zemí, ustříhni květ a přiklop sklenicí. A když to budeš zalívat, vyroste ti z toho růže a další rok pokvete.

Luciasek512
Nováček 3 příspěvky 17.07.18 22:43

Díky za rady :)

Hugito
Nováček 3 příspěvky 16.08.18 18:02

@Luciasek512 nic nevyroste.a to jsem jich koupila pět ruznych

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

On je žena! Etzler, Novotný a Nosek se oblékli jako dámy a takhle to dopadlo

Na Česko se řítí další muzikálový hit. Už v polovině března se na prknech... číst dále >

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >