Znáte stránky www.modnipeklo.cz

29.7.10 09:22

www.modnipeklo.cz

Ahoj holky,
tak jako u teto stranky jsem se dlouho nepobavila…doporucuji precist :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16491
29.7.10 09:39

Tak to je super stránka :-) :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
29.7.10 09:40

Některé fotky jsou teda fakt mazec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
28414
29.7.10 10:03

Docela se bavím :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19608
29.7.10 10:08

super, s mamkou se nad tím řehtáme…no je to z Brna, snad se tam nenajdu :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.10 10:15

:-) včera jsem na to narazila na dlouhevlasy.cz, taky jsem se pobavila. Nicméně doufám, že se tam časem taky neobjevím, ne každý oděv ve kterém vylítnu na poštu nebo do lékárny je zrovna módní perlou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
29.7.10 10:47

týýý jo, tak to je fakt hustý :mrgreen: :mrgreen:
díky za odkaz, myslím, že se ještě pobavím :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
29.7.10 10:57

Ale na druhou stranu někdy pěkně drsný. :think: Chtěla bych vidět autorku, jestli taky chodí perfektně vystylovaná ráno pro rohlíky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6093
29.7.10 12:07

Já jsem si tedey myslela, že na to abych pořidila fotografii člověka, kterou pak hodlám vystavovat na internetu, potřebuji souhlas :think:

Celá ta stránka mi přijde dost hnusná.
Je mi fuk, co má kdo na sobě, nelíbí se mi, že někdo bez dovolení fotí cizí lidi a pak je někde na netu drbe.

Pokud by paní autorka byla co k čemu, snažila by se spíše poradit, ale to asi neumí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2921
29.7.10 12:45
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1111
29.7.10 12:50

Taky mi přijde dost hloupý fotit cizí lidi na ulici a pak si z nich dělat srandu na netu :-(. Je pravda, že některý modely jsou fakt mazec ale nechtěla bych se tam jednou ocitnout jenom proto, že nejsem in! Ty zamaskovaný obličeje asi moc nepomůžou aby je někdo poznal :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
29.7.10 13:16

Pro mě jsou taky nejlepší džíny, triko a tenisky/balerínky, takže ze mě by asi taky neměla radost :lol:
Jsem zvědavá, jak vypadá sama autorka 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2921
29.7.10 13:19
Martinap1 píše:
Taky mi přijde dost hloupý fotit cizí lidi na ulici a pak si z nich dělat srandu na netu :-(. Je pravda, že některý modely jsou fakt mazec ale nechtěla bych se tam jednou ocitnout jenom proto, že nejsem in! Ty zamaskovaný obličeje asi moc nepomůžou aby je někdo poznal :-(

Tak mezi nebyt in a kalhotkama u krku je docela rozdíl :wink: pokud tak nekdo vyjde ven,asi se zato nestydi ,takze nevidim duvod toho cloveka litovat:)
Jak je to s pravem zverejnovani cizich fotek ale netusim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.10 13:59

mazec stránky a je to i docela vtipný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8920
29.7.10 14:28

Mně z toho bylo spíš úzko, než abych se smála…ale ještě smutnější mi přišla skupina na facebooku pod názvem " Jejich revírem je Kaufland, jejich tempo je vraždné - důchodci! :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama