Xbox - jaký vybrat?

23.2.19 21:15

Xbox jaký vybrat?

Hezký večer, je tu někdo kdo by mi mohl poradit s výběrem Xboxu který je dobrý a který určitě nekupovat? Chtěla bych samozřejmě už koupit s kinectem, s připojením na wifi a s velkou pamětí. Hlavně aby se hry třeba nesekaly nebo tak něco. A taky zda jsou nějaké stránky na stahování her?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

905
23.2.19 21:21

Xbox One. Kinect je mrtvá technologie, nejnovější Xboxy už jej nemají a hry na to nevychází. Hry se sekat nebudou, to je výhoda konzoli, ze hry jsou dělané přesně pro ne a jasné dané parametry. Stránky na stahování her jsou, ale rada bych té upozornila, ze je ti nelegální.

Já bych koupila Playstation 4. Ne Xbox.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.19 21:28

@Alkata Aha, no já nemyslela jako stahovat nelegálně hry, ale třeba připojit se na nějakou stránku kde má xbox hry k dispozici. Taky si myslím, že playstation 4 bude asi lepší, ale ten je cenově někde jinde než ten xbox ( použitý).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
23.2.19 21:45

Já už bych nikdy Playstation nekoupila. Měli jsme Xbox, pak koupili Playstation 4 a štve mě to. V podstatě nejsou žádné hry pro děti, pokud nepočítám Lego hry. Takže paří jen nejstarší syn, dcera si nemá co zahrát. V tom byl Xbox mnohem lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
23.2.19 21:49

My máme Xbox one i s kinectem. Moc her už na ten Kinect není, máme nějaký sport a tančení a zumbu, ale je to fajn, mě to baví s tim. Hry můžeš kupovat a stahovat přes Xbox live, ideálně pak mít účet Gold, tam je tuším měsíčně nějaká hra i zdarma. My máme všechny hry teda koupené klasicky na cd. Vše funguje dobře, my ho tedy kupovali před třemi lety jako nový. Jo a disk máme 1TB. Pokud chceš stahovat hry tak určitě je třeba mít ten disk co největší. My jsme spokojení. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.19 21:57

@Hearty Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.19 21:58

@katyna1984 A jaký xbox jste měli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.19 22:01

@Hearty Ještě dotaz prosím, ten xbox one už má ten kinect v sobě? i Wifi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
23.2.19 22:02

@janulkaxxx ne ne, nemá. Je zvlášť :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
23.2.19 22:09

Jo a WiFi má v sobě. Teď se dívám, že jsem ti odpověděla jen na půl otázky :D dá se připojit buď kabelem nebo přes tu wifinu k netu. Lépe řečeno i pro hry většinou musíš být připojena, probíhají tam různá nastavení, aktualizace atd. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.19 22:10

..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
23.2.19 23:32

Máme xbox one X. Jinak určitě bych koupil v kombinaci s ovladačem navíc a ideálně nějakou hrou.;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
24.2.19 13:01
@janulkaxxx píše:
Hezký večer, je tu někdo kdo by mi mohl poradit s výběrem Xboxu který je dobrý a který určitě nekupovat? Chtěla bych samozřejmě už koupit s kinectem, s připojením na wifi a s velkou pamětí. Hlavně aby se hry třeba nesekaly nebo tak něco. A taky zda jsou nějaké stránky na stahování her?

Na Kinect jdeš bohužel docela pozdě, leda sehnat některých ze starších. K novým se už nedělá a navíc je zvlášť, tzn. potřebuješ sehnat zvlášť konzoli a zvlášť Kinect. Případně to možná někdo bude prodávat v setu. Hry se sekat nebudou - jsou uzpůsobené na danou konzoli. Wifi má dnes každá konzole. Eshop na koupení elektronických verzí má taky dnes každá konzole. Jinak záleží co na tom chcete hrát, pro koho to je atd. každá konzole přináší něco svého a ne všem vyhovuje každá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
24.2.19 13:04
@katyna1984 píše:
Já už bych nikdy Playstation nekoupila. Měli jsme Xbox, pak koupili Playstation 4 a štve mě to. V podstatě nejsou žádné hry pro děti, pokud nepočítám Lego hry. Takže paří jen nejstarší syn, dcera si nemá co zahrát. V tom byl Xbox mnohem lepší.

Poslední dobré dětské hry na PS byly na PS 2, takže pokud pro děti, tak určitě ten Xbox nebo Nintenďácké konzole. U toho Xboxu už to ale taky není ono, ty nové bez Kinecta taky přišly o spoustu dětských (a hlavně vhodných i pro třeba hru dítě + dospělý), takže už je to opět mnohem víc jako PS. Do Xboxu bez Kinecta bych osobně nešla mimo jiné z toho důvodu… pro děti nic moc a zbytek ve většině nahradí kvalitní počítač.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
27.2.19 23:52
@Hearty píše:
Jo a WiFi má v sobě. Teď se dívám, že jsem ti odpověděla jen na půl otázky :D dá se připojit buď kabelem nebo přes tu wifinu k netu. Lépe řečeno i pro hry většinou musíš být připojena, probíhají tam různá nastavení, aktualizace atd. ;)

A ještě je důležitá nutnost připojení k wifi z důvodu hraní s někým přes net.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama