Z práce o hodinu dřív

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petttruše
Extra třída :D 10076 příspěvků 13.03.18 12:47
Z práce o hodinu dřív

Čaute, ženy,

dnes potřebuji o hodinu dříve, psala jsem to šéfové, chtěla něco dodělat, to jsem dodělala, ale furt něco vymýšlí, co co je honem potřeba dodělat a nevyjádřila se, jestli o tu hodinu jít dříve mohu. Začala nějak prudit, tak co se stane, když prostě odejdu? Hrozí mi něco? Já ji to oznámila, ona se nevyjádřila…???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 12:48

@Petttruše hrozí.. nemusí Tě z práce pustit, pokud se Ti nevyjádřila, fakt bych neodcházela.. :think: můžeš to mít jako porušení prac. doby..

Uživatel je onlineacimedaca
Nadpozemská drbna 25024 příspěvků 13.03.18 12:50

@Petttruše zeptala bych se znova, že už potřebuji jít. Záleží to na tom, jaké máte v práci vztahy a jak to u vás chodí. U nás to třeba nikdo neřeší. Ale prodavačky od kasy by asi odešla těžko.

lilith1
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 13.03.18 12:50
@Petttruše píše: Čaute, ženy,dnes potřebuji o hodinu dříve, psala jsem to šéfové, chtěla něco dodělat, to jsem dodělala, ale furt něco vymýšlí, co co je honem potřeba dodělat a nevyjádřila se, jestli o tu hodinu jít dříve mohu. Začala nějak prudit, tak co se stane, když prostě odejdu? Hrozí mi něco? Já ji to oznámila, ona se nevyjádřila…???

Oznámení není souhlas, šla bych za ní a zeptala se jí na rovinu.

Petttruše
Extra třída :D 10076 příspěvků 13.03.18 12:51

Takže když řekne ne, tak prostě nemůžu jo.

Mari.G
Závislačka 3892 příspěvků 13.03.18 12:52
@Petttruše píše:

Přesně tak. Blbé je, že se nevyjádří.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 13.03.18 12:54

@Petttruše jaké máte vztahy? přijde mi, že šéfová se vyhýbá přímé konfrontaci a snažila se žádostí o doděláním práce znemožnit tvůj odchod, abys to jako nestihla :roll: Můžeš za ní jít přímo? Zašla bych za ní, že potřebuji jít (je na tobě, pokud chceš říct důvod, třeba lékař), a že bych zítra zůstala o hodinu déle. Pokud ti to nedovolí, pak ano, skutečně domů jít nemůžeš. Ale upřímně, to by to byla opravdu velká kráva.

iiiv
Extra třída :D 10490 příspěvků 13.03.18 12:54
@Petttruše píše:

ano

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2314 příspěvků 13.03.18 12:56

@Petttruše Z práci si nelze odejít jak se zachce. Buď jste měla předem požádat o dovolenou nebo požádat o volno z důvodu návštěvy lékaře. Pak záleží jakou váš zaměstnavatel vyžaduje formu sdělení.

Sofie92
Závislačka 3122 příspěvků 1 inzerát 13.03.18 12:57

Pokud to není lékař ke kterému ti nemůže bránit jít to samé k soudu. Tak asi smula. Já bych se zeptala na rovinu, že prostě v tolik a tolik musím jít jestli je to teda možné.

Petttruše
Extra třída :D 10076 příspěvků 13.03.18 13:01

Al etak vždy šéfová byla ok, ale od té doby, co jsem ji dopředu řekla, že budu končit (vlastní podnikání), že ji to řeknu včas, dokonce i dříve než jsou dva měsíce, chová se někdy jako kráva. A toto je novinka, že by mne nepustila o blbou hodinu.
Vždy hned napsala, že jasně.

Russet
Kelišová 6821 příspěvků 13.03.18 13:02
@Petttruše píše:

Netroufla bych si přes její nesouhlas odejít. Šla bych za ní osobně a vysvětlila důvod odchodu. Snad pochopí.

Lalelale
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 13.03.18 13:05
@Petttruše píše:
Al etak vždy šéfová byla ok, ale od té doby, co jsem ji dopředu řekla, že budu končit (vlastní podnikání), že ji to řeknu včas, dokonce i dříve než jsou dva měsíce, chová se někdy jako kráva. A toto je novinka, že by mne nepustila o blbou hodinu.
Vždy hned napsala, že jasně.

aaaha, to se obávám, že jsi udělala úplně klasickou chybu: snažila ses být férová a ohlásit odchod více dopředu. Drtivá většina lidí skončí tak, že jim to šéf místo vděku dá šežrat a oni nakonec odejdou ještě dřív. Pro šéfku jsi nejspíš ztratila hodnotu, protože beztak odcházíš. Šla bych na to tou přímou konfrontací, jdi za ní a popros ji z očí do očí. Pak možná nebude mít koule se ti vymlouvat na nedodělanou práci.

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 13:05
@Petttruše píše:

no jasně, co čekáš? neřekla ano.. U nás musíme žádat provoz a pokud minutu před zamítnou, tak smolík..

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 13:06
@Petttruše píše:
Vždy hned napsala, že jasně.

njn, ale nemáš to schválené, to je podstatné :nevim: bohužel.. ne všude se vyplácí jednat na rovinu :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Objednávka dne: Odvážná kráska si na Mallorce zašla na jídlo. Bez kalhotek!

Po bujarém večírku jí vyhládlo! Ve fast foodu na Mallorce byla přistižena a... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama