Z práce o hodinu dřív

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttruše
Extra třída :D 10088 příspěvků 13.03.18 12:47
Z práce o hodinu dřív

Čaute, ženy,

dnes potřebuji o hodinu dříve, psala jsem to šéfové, chtěla něco dodělat, to jsem dodělala, ale furt něco vymýšlí, co co je honem potřeba dodělat a nevyjádřila se, jestli o tu hodinu jít dříve mohu. Začala nějak prudit, tak co se stane, když prostě odejdu? Hrozí mi něco? Já ji to oznámila, ona se nevyjádřila…???

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 12:48

@Petttruše hrozí.. nemusí Tě z práce pustit, pokud se Ti nevyjádřila, fakt bych neodcházela.. :think: můžeš to mít jako porušení prac. doby..

acimedaca
Nadpozemská drbna 26185 příspěvků 13.03.18 12:50

@Petttruše zeptala bych se znova, že už potřebuji jít. Záleží to na tom, jaké máte v práci vztahy a jak to u vás chodí. U nás to třeba nikdo neřeší. Ale prodavačky od kasy by asi odešla těžko.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 13.03.18 12:50
@Petttruše píše: Čaute, ženy,dnes potřebuji o hodinu dříve, psala jsem to šéfové, chtěla něco dodělat, to jsem dodělala, ale furt něco vymýšlí, co co je honem potřeba dodělat a nevyjádřila se, jestli o tu hodinu jít dříve mohu. Začala nějak prudit, tak co se stane, když prostě odejdu? Hrozí mi něco? Já ji to oznámila, ona se nevyjádřila…???

Oznámení není souhlas, šla bych za ní a zeptala se jí na rovinu.

Petttruše
Extra třída :D 10088 příspěvků 13.03.18 12:51

Takže když řekne ne, tak prostě nemůžu jo.

Mari.G
Závislačka 4818 příspěvků 13.03.18 12:52
@Petttruše píše:

Přesně tak. Blbé je, že se nevyjádří.

Lalelale
Závislačka 2725 příspěvků 13.03.18 12:54

@Petttruše jaké máte vztahy? přijde mi, že šéfová se vyhýbá přímé konfrontaci a snažila se žádostí o doděláním práce znemožnit tvůj odchod, abys to jako nestihla :roll: Můžeš za ní jít přímo? Zašla bych za ní, že potřebuji jít (je na tobě, pokud chceš říct důvod, třeba lékař), a že bych zítra zůstala o hodinu déle. Pokud ti to nedovolí, pak ano, skutečně domů jít nemůžeš. Ale upřímně, to by to byla opravdu velká kráva.

iiiv
Extra třída :D 10982 příspěvků 13.03.18 12:54
@Petttruše píše:

ano

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 13.03.18 12:56

@Petttruše Z práci si nelze odejít jak se zachce. Buď jste měla předem požádat o dovolenou nebo požádat o volno z důvodu návštěvy lékaře. Pak záleží jakou váš zaměstnavatel vyžaduje formu sdělení.

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 12:57

Pokud to není lékař ke kterému ti nemůže bránit jít to samé k soudu. Tak asi smula. Já bych se zeptala na rovinu, že prostě v tolik a tolik musím jít jestli je to teda možné.

Petttruše
Extra třída :D 10088 příspěvků 13.03.18 13:01

Al etak vždy šéfová byla ok, ale od té doby, co jsem ji dopředu řekla, že budu končit (vlastní podnikání), že ji to řeknu včas, dokonce i dříve než jsou dva měsíce, chová se někdy jako kráva. A toto je novinka, že by mne nepustila o blbou hodinu.
Vždy hned napsala, že jasně.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12290 příspěvků 13.03.18 13:02
@Petttruše píše:

Netroufla bych si přes její nesouhlas odejít. Šla bych za ní osobně a vysvětlila důvod odchodu. Snad pochopí.

Lalelale
Závislačka 2725 příspěvků 13.03.18 13:05
@Petttruše píše:
Al etak vždy šéfová byla ok, ale od té doby, co jsem ji dopředu řekla, že budu končit (vlastní podnikání), že ji to řeknu včas, dokonce i dříve než jsou dva měsíce, chová se někdy jako kráva. A toto je novinka, že by mne nepustila o blbou hodinu.
Vždy hned napsala, že jasně.

aaaha, to se obávám, že jsi udělala úplně klasickou chybu: snažila ses být férová a ohlásit odchod více dopředu. Drtivá většina lidí skončí tak, že jim to šéf místo vděku dá šežrat a oni nakonec odejdou ještě dřív. Pro šéfku jsi nejspíš ztratila hodnotu, protože beztak odcházíš. Šla bych na to tou přímou konfrontací, jdi za ní a popros ji z očí do očí. Pak možná nebude mít koule se ti vymlouvat na nedodělanou práci.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 13:05
@Petttruše píše:

no jasně, co čekáš? neřekla ano.. U nás musíme žádat provoz a pokud minutu před zamítnou, tak smolík..

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 13:06
@Petttruše píše:
Vždy hned napsala, že jasně.

njn, ale nemáš to schválené, to je podstatné :nevim: bohužel.. ne všude se vyplácí jednat na rovinu :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >