Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak pokud je problem s praci, tak se vzdelavat. mozna to neni nejvetsi sranda, ale bude se to hodit.
@Ali-Ali Napadlo mě, že bych se mohla učit nějaký jazyk, učím se 5 let rusky, ale moc toho neumím, jen nevim, kde sehnat nějaké kvalitní neplacené stránky ![]()
Tenhle dotaz je skoro provokace
Já si tedy představím uživatelky tohoto webu jako jsem já: doma mimino, kterému rostou zuby, pak cca 2,5 letý, který má pro změnu úporné zácpy, v podstatě ty poslední tři roky jsem buď těhotná a je mi blbě, nebo kojím, a za poslední rok se mi povedlo asi třikrát spát víc než 5h v kuse. Takže kdyby ses zeptala mě, tak já spím, spím, spím a zase spím. A naprosto s klidem bych to označila za nejsmysluplnější činnost.
Ale jinak bych zkusila třeba fotit, vyrážela bych na túry do hor, četla bych, nebo bych vyrobila s předstihem třeba vánoční dárky nebo velikonoční kraslice (já se třeba na madeirové kraslice - vrtané s dírkama - chystám už strašně dlouho a není na to čas - takové v létě ručně dělané kraslice darované k Vánocům, to už je originál, ne?)
@tali98 a co dělají tvoje kamarádky, spolužačky?
Přece nemusíš celé prázdniny být s přítelem ![]()
Jeď dělat vedoucí na tábor, vyraž někam s kamarádkou, s partou… ![]()
@tali98 píše:
@Ali-Ali Napadlo mě, že bych se mohla učit nějaký jazyk, učím se 5 let rusky, ale moc toho neumím, jen nevim, kde sehnat nějaké kvalitní neplacené stránky
se strankama neporadim, ale mam pocit, ze se to tu resilo, zkus pohledat.
jinak pomerne zabavna a nenarovna forma zlepsovani jazyka je online pokec. takze muzes zkusit pohledat nejake mezinarodni chaty. nebo treba stahnou na netu nejake filmy a serialy v rustine (nebo rusky dabovane).
@zrcadlo Tak třeba mě to taky čeká, ale máte můj obdiv, taková starost o dva malé prcky, to musí být hodně vyčerpávající, to vám ten spánek ani nikdo nemůže vyčítat
To focení je super nápad, kraslice bych vyzkoušela, ale jsem v tomhle směru trošku nemehlo ![]()
@Lenka512 s kamarádkou občas někam vyrazíme, bohužel zbytek kamarádek bydlí daleko, takže se celé prázdniny nevidíme. A nebo mají své plány ![]()
Zdravím
(Permanentku do fitka mám, ale to cvičení mi přeci jen nezabere tolik času) Děkuji 
Prázdniny začaly a já letos nemám žádné plány, kromě autoškoly. Brigádu jsem nesehnala, žádná práce v okolí není a přítel je od rána do 4, nebo 5 odpoledne v práci. Mám tak spoustu volného času a nevím, jak ho využít, přijde mi to docela smutné. Nemáte nějaký nápad, jak bych se mohla zabavit a aby to bylo aspoň trochu užitečné?
Příspěvek upraven 07.07.16 v 13:40