Zablokovaný krk

4
29.5.18 21:28

Zablokovány krk1

Dobry den, chci se zeptat, ve středu před Velikonoci jsem měla zablokovány krk tak jsem sla k obvoďakovi a tam mi pichnuli injekci na uvolnění. Ve čtvrtek to samé. A už je 29. Května a stále necítím pravý bok(tam me to pichali)je znecitliveli a i přesto boli a občas me v tom hrozne pichne. Nevíte někdo co to proč to? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
844
29.5.18 23:07

Mám to samé bloklou pravou stranu.taky to opichani furt cítím a bolí mě to.uz nevím co stim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
30.5.18 06:24

Dojdi si k fyzioterapeutovi. Protahne te, prokrupe, uvolni blokady, svaly od kloubu lepe nez nejaka priblbla injekce.

• Citovat
  • Nahlásit
4
30.5.18 17:03

Ale ja už to blokly nemam, jen me ted boli ten bok a je znecitlively :-/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.7.20 23:44

Ahoj, chci se zeptat, dneska mě zacal bolet krk, nejspíš jsem si s ním hla protože se nemohu otočit ani na levou ani na pravou stranu a když už tak bolestně. Myslím že ho mám blokly. Budu ráda za rady a tipy co s tím. Předem díky.

• Citovat
  • Nahlásit
65
4.7.20 00:16
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, dneska mě zacal bolet krk, nejspíš jsem si s ním hla protože se nemohu otočit ani na levou ani na pravou stranu a když už tak bolestně. Myslím že ho mám blokly. Budu ráda za rady a tipy co s tím. Předem díky.

Nejrychlejší bude si zajet do nemocnice na injekci (ta mi krk uvolní do pár hodin) nebo si kup nějaký ibalgin gel nebo emulgel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.20 11:22

Ahoj, chci se zeptat, dneska mě zacal bolet krk, nejspíš jsem si s ním hla protože se nemohu otočit ani na levou ani na pravou stranu a když už tak bolestně. Myslím že ho mám blokly. Ještě chci dodat ze mě boli hlava a mam pocit na zvraceni. Budu ráda za rady a tipy co s tím. Předem díky.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama