Zábrana ke stolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kittysha
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 15.08.19 09:18
zábrana ke stolu

Prosím o radu - nemůžeme kvůli topení přirazit stoly ke stěně, hledám nějakou zábranu (nevím, jak to nazvat jinak), aby v zadní části stolu nepadaly věci na zem. Viděla jsem, že některé stoly už se tak vyrábějí, ale snad by se to dalo i dokoupit? Jen bohužel nevím, jak to hledat, zatím jsem na googlu bezradná. Víte co myslím? Poradíte? Díky

Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1885 příspěvků 15.08.19 09:35

Taky nemáme stůl u stěny a nic nám nikam nepadá… mám na kuchyňským i psacím stole pořádek. Nicméně bych tam prostě přidělala lištu v barvě stolu.

Kriss Tina
Extra třída :D 11733 příspěvků 15.08.19 09:46

Co na tom stole mate že vám to padá dolů? 8o my taky nemáme stoly u zdi a nic nikam nepadá (a to třeba včetně synovo psacího stolu, kde má na kraji celou řadu různých kelímků s pastelkama apod) :think: možná by stačilo nemít na stole tolik věcí, popripadne pokud jde o psací stůl, si koupit nějaký organizer na kancelářské potřeby třeba :think:

kittysha
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 15.08.19 12:30

@Lily Evans @Kriss Tina No já hledala radu na zábranu, ne diskuzi o tom, co máme na stole :-D ale díky

moof
Stálice 82 příspěvků 15.08.19 21:03

Nejlepší bude, když si necháte vyrobit zábranu/prodloužení stolu na míru od truhláře. ale pozor, mělo by to mít mřížku/otvory směrem nahoru, aby teplo od radiatoru mohlo stoupat do místnosti

kittysha
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 16.08.19 12:09

@moof Jj, taky mě napadl stůl na míru. Ale s ohledem na jejich čekací dobu to zatím bude bez ničeho. Ale díky.

Váš příspěvek
Reklama