Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý den,
Dnes z ničeho nic po cisteni mezizubnich prostorů jsem si všimla, že horní sedmička začala “vrzat”. Myslela jsem, ze se mi to jen zdá ale bohužel. Stačí promluvit, pohnout rty.. když si sahnu na ten zub, tak slysim vrzani taky.. Uvolněny se mi nezda, ale upřímně, jak to teď furt řeším, tak vlastně ani nevím.. možná se malinko hýbe? Já nevím..🙏 Byla jsem nedavno na dentální hygiene, na kontrole u zubaře a vše v pořádku.. Žádné tvrdé jidlo jsem dnes nemela, o co by se zub zlomil.. Strašně se bojim, ze o zub prijdu ![]()
Měl tu prosím někdo podobný problém?
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!