Začaly byste si s ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:11
Začaly byste si s ním?

Holky,

začaly byste si s chlapem, o kterém byste věděly, že je sice nadstandartně zabezpečný, ale tušily byste anebo byste i věděly, že se nepěkně choval ke své bývalé (ač on říká jinak)?

Ke mně je úžasný, super, prostě potřebuje lásku a péči, a je za to vděčný. Je možné, že se hodně změnil? Já ho chválím, nechci po něm peníze jako bývalka (prý chtěla jen peníze), pomáhám mu, když potřebuje, sex je často… fakt můj miláček.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 23.08.18 13:13

Lidé se nemění. Jestli byl hnusný na bývalku, bude i na tebe. Je to otázka času. Ono jinak se lidé chovají, když jsou na lovu, a jinak když mají „uloveno“ nebo dokonce oženěno.

tininas
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 23.08.18 13:15
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:
Holky,

začaly byste si s chlapem, o kterém byste věděly, že je sice nadstandartně zabezpečný, ale tušily byste anebo byste i věděly, že se nepěkně choval ke své bývalé (ač on říká jinak)?

Ke mně je úžasný, super, prostě potřebuje lásku a péči, a je za to vděčný. Je možné, že se hodně změnil? Já ho chválím, nechci po něm peníze jako bývalka (prý chtěla jen peníze), pomáhám mu, když potřebuje, sex je často… fakt můj miláček.

Jak dlouho byl s bývalkou a jak dlouho je s Tebou?

Příspěvek upraven 23.08.18 v 13:16

Popokatepetla
Závislačka 3089 příspěvků 23.08.18 13:16

nezačala

terien
Echt Kelišová 7733 příspěvků 23.08.18 13:17

Začala, ale měla bych se na pozoru.

lilithlilith
Kecalka 233 příspěvků 23.08.18 13:18

Kolik mu je, má děti? Dala bych na svůj instinkt a na to, jak se chová ke mně. Abys věděla, jak to bylo s bývalkou, musela bys slyšet i její verzi a stejně bys nevěděla kde je pravda.. a proč taky. Další věc je ale to, jak se lidé chovají na začátku vztahu, když ptáčka lapají :mrgreen:

Edit: přípomíná mi to mého ex, prý milionář - houby, shnilá špinavá chalupa, vyšmelený kabriolet, živý byl ze soc. dávek, lichvy a divných kšeftů. Osobností psychopat. Urážel mě že jsem zlatokopka, nevděčná ku.va, líná sobecká vypočítavá, skutečnost byla taková, že jsem mu uklízela jeho bordel, abych u něj vůbec mohla být, vařila mu do zásoby (měla jsem ho ráda), kupovala věci které chyběly.. akorát se mi to vymstilo. A taky má svou verzi příběhu :pankac:

Příspěvek upraven 23.08.18 v 13:22

pikola
Neúnavná pisatelka 19086 příspěvků 23.08.18 13:21
@Anonymní píše:
Holky,

Nehraj si hlavně na spasitelku, ta jeho ex se o něj určitě na začátku starala taky a sex taky byl…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:22
@lilithlilith píše:
Kolik mu je, má děti? Dala bych na svůj instinkt a na to, jak se chová ke mně. Abys věděla, jak to bylo s bývalkou, musela bys slyšet i její verzi a stejně bys nevěděla kde je pravda.. a proč taky. Další věc je ale to, jak se lidé chovají na začátku vztahu, když ptáčka lapají :mrgreen:

Je mu 54, děti má dospělé, studující, ale moc se s nimi nestýká, s jednou dcerou dokonce vůbec, tu druhou z prvního vztahu neviděl od jejího narození. Nechce o tom mluvit.

Já svoje děti mám taky, jsou na prvním stupni ZŠ.

cverunka
Závislačka 2556 příspěvků 23.08.18 13:25
@Anonymní píše:
Je mu 54, děti má dospělé, studující, ale moc se s nimi nestýká, s jednou dcerou dokonce vůbec, tu druhou z prvního vztahu neviděl od jejího narození. Nechce o tom mluvit.Já svoje děti mám taky, jsou na prvním stupni ZŠ.

Už jen to, že se nestýká s dětmi o něm něco vypovídá. Asi to nebude takové zlatíčko.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:29
@cverunka píše:
Už jen to, že se nestýká s dětmi o něm něco vypovídá. Asi to nebude takové zlatíčko.

Se synem se vidí. Syn pro něj brigádně pracuje v jeho firmě.

warita
Echt Kelišová 7795 příspěvků 23.08.18 13:32
@Anonymní píše:
Holky,

jejda mane.

Kdyz jsem byla mlada cica, taky jsem si myslela, ze mne by tohle nidky neudelal. Nevim, jestli je nerozvaznost mladi, nebo jsem si musela par krat nabit cumacek, abych se presvedcila, ze nejsem zase tak uzasna, aby mi vsichni padali k noham a ze svet se opravdu netoci kolem mne.

Jedna z veci, kterou jsem se za ta leta naucila je: pokud neco delal ex-ce, bude to delat i tobe, je to jen otazka casu. Nebo jinak: kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji.

Dalsi alarm by ti mel zvonit, pokud ex-ku ocernuje a popira duvody rozchodu. Podivej se, chlap na urovni s tebou nebude ukrivdene rozebirat vtaz s ex. Neco zamumla ve smyslu, ze to je krava a ze je rad, ze se ji zbavil. Nebo rekne, ze to proste neklapalo a hotovo, ale nebude barvite rozebirat do detailu pikantnosti rozchodu a hrat si na ublizeneho. Obzvlaste ta cast, kde rikas, jak on jenom potrebuje lasku a peci, to hodne zavani tim, ze te touto manipulaci dostal tam, kde te chtel mit. Hraje ti divadylko, jak mu exka ublizila, jak on byl na ni hodny a ona na nej zla a ty se mas pretrhnout, abys mu to vynahradila.

Nebud hloupa a nenech si hlavu pomast penezi, vylety a darecky. Pokud ti tedy zalezi i na tom, aby ses citila ve vztahu dobre a nebulila po vecerech do periny.

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 23.08.18 13:41

At ti tady napisem cokoli, stejne s nim zustanes, protoze jak pises ,, je to fakt milacek,,. Musis si to vyzkouset. Byt tebou sundala bych ruzove bryle a mela se radsi na pozoru.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2552 příspěvků 23.08.18 13:44
@Anonymní píše:
Holky,

Ne. Kdyby alespoň uznal že se choval špatně, byl schopnej sebereflexe, tak možná. Ale píšeš, že on to má jinak, takže NE. Hodně to vypovídá o jeho charakteru. Je pravděpodobný, že až u něj opadne první fascinace tvou osobou a přestane ho bavit dělat se před tebou lepším, tak celkem rychle zjistíš co je zač, a proč vlastně zůstal sám.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2552 příspěvků 23.08.18 13:48
@Anonymní píše:
Je mu 54, děti má dospělé, studující, ale moc se s nimi nestýká, s jednou dcerou dokonce vůbec, tu druhou z prvního vztahu neviděl od jejího narození. Nechce o tom mluvit.Já svoje děti mám taky, jsou na prvním stupni ZŠ.

Kolik ti je? Chlap chytil druhou mízu a našel mladší a ochotnější pečovatelku co. Opravdu to máš zapotřebí? Zvlášť když víš, že se svojí bývalou ženou zametl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.18 13:55
@Ms.Ragdoll píše:
Kolik ti je? Chlap chytil druhou mízu a našel mladší a ochotnější pečovatelku co. Opravdu to máš zapotřebí? Zvlášť když víš, že se svojí bývalou ženou zametl?

Jsme hodně aktivní, sportujeme, začal se mnou běhat, chodíme tančit (nikdy nechodili), potkáváme se s jeho přáteli (bývalka moc nechtěla), pomáhám mu s jeho maminkou.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >