Začátek těhotenství prosinec 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3973
12.12.14 19:20

@Táňa90 Tak ty jsi dobrá ***** :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
12.12.14 19:21

S partnerem 9, 10, 12

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
451
12.12.14 19:44

Tana 90.A vis kdy jsi mela ovulaci?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
12.12.14 19:49

Pravděpodobně od 11.11 podle výpočtu na internetu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
451
12.12.14 19:57

Tak pokud jsi mela ovulaci opravdu toho 11.11,tak je malo pravdepodobne, ze by dite bylo toho druheho. Ale pokud si ovulaci nesledujes i jinak, tak tezko rict. Ta tva hladina hcg toho 28.11 odpovida tak 2-3 tydny po poceti. Hele poku byl sex s ochranou a nemeli jste zadnou nehodu, tak dite snad bude pritele.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
451
12.12.14 20:01
@LadyPet píše:
@Táňa90 Tak ty jsi dobrá ***** :palec:

Ja to taky nechapu, ale vytrestala se sama.Bude z toho mit nervy cely zivot :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3973
12.12.14 20:25

@pichovak Taky nechápu, jak se někdo může snažit o dítě a zároveň se „pelešit“ jinde.. ale to asi nebudeme jediné nechápající :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2791
12.12.14 21:01

@sabinkamrnousek Já mám pupek nafouklej z hormonů. A musim mít pitný režim, tak asi i z toho. A plus špíček z nic nedělání :) Ale že by to bylo díky prckovi, to asi ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.12.14 22:40
@pichovak píše:
Ahoj :), já jsem na tom úplně stejně. MS jsem měla dostat 9.12 a už 10.12 jsem měla krásné dvě // :D Na kontrolu jdu už 23.12, tak uvidíme, zda doktor něco uvidí. Takže velká gratulace a teď jen doufat, že bude vše v pořádku. :mavam:

Tak pak dej vědět co a jak :) já tam jdu příští pátek, byla jsem 22,11 na menším zákroku se srdcem, kde mi dělali rentgen a různý prášky, tak mám z toho trošku obavy, aby bylo vše ok! :nevim: ;) :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
12.12.14 22:43

Máte někdo už nějaký příznaky? Vím, že je brzy, ale zajímalo by mě kdy tak přijdou ty ranní nevolnosti atd:D mě akorát pobolívá břicho jak před měsíčkama…nemám hlad ani chuť k jídlu a občas mě přepadne únava…ale to nemusí být z toho :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
451
13.12.14 08:00

Ahoj, určitě se pak ozvu :-) Neboj, pokud se miminko udrželo, tak bude vše v pořádku :* Já příznaky nemám žádné. Ani u prvního syna jsem neměla. Možná pak únava a bolest zad..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.14 14:47

@zoem
Mě je po večerech hrozně špatně, mám pořád hlad, mám nehorázné plyny =D a bolí mě bradavky jako blázen. Ale tohl všechno k těhoteství patří, takže jsem v pohodě =D
K. ;) jsem 6+1 tt

  • Citovat
  • Upravit
9
13.12.14 17:10

@zoem Mě je teda taky špatně večer, vyrostly mi prsa a k tomu trochu břicho, což mi přijde vtipný, když jsem těhotná tak cca 4 týdny :mrgreen: No ale asi to je tím, že jsem měla vždycky ploché břicho :think: K tomu mám dnes nějaké deprese, jak to všechno kolem mimča budu zvládat, jsem trochu srab :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21
13.12.14 23:19
@Nika31 píše:
@zoem Mě je teda taky špatně večer, vyrostly mi prsa a k tomu trochu břicho, což mi přijde vtipný, když jsem těhotná tak cca 4 týdny :mrgreen: No ale asi to je tím, že jsem měla vždycky ploché břicho :think: K tomu mám dnes nějaké deprese, jak to všechno kolem mimča budu zvládat, jsem trochu srab :,(

no to já jsem taky srab! v pátek jdu k dr, tak se snažím tolik nad tím nepřemýšlet, kdyby to náhodou nevyšlo… neumím si to představit…ale to asi žádná prvorodička…najednou si připadám tak mladá :D je mi 25…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2791
14.12.14 16:23

@zoem TY JSI mladá :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty