Záchvat pláče před spaním

55
12.12.20 19:30

Záchvat pláče před spaním

Všechny zdravím.

Mám skoro 7mi měsíčního chlapečka a posledních 14 dní má záchvat pláče, jakmile ho položím do postýlky a má večer spát. Dřív než problémů, ležel a koukal až usnul.. teď ho položím a strašně pláče, vrtí se ze strany na stranu.. pak zavře oči ale řve pořád.. nevíte co by to mohlo být? Koliku nemá, najezeny a prebaleny je :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
12.12.20 19:39

Chce maminku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
12.12.20 19:40

@Le_lenaz sedím vedle něj.. :( prst nechce ani ručičku.. všechno možné si dává na oči, ale strašný řev dokud z toho neusne.. přes den spí normálně a v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
245
12.12.20 19:47

@Mickymousei

Tohle sezení u postýlky taky u nás neprochází. Uklidnil se vždy až když ji mám u sebe. Teď měla 2 roky a konečně se naučila usínat i s tatínkem. V postýlce spala tak asi 2 měsíce. :mrgreen: Ale já pořád ještě kojím tak je to i tím. Já bych neměla to srdce ji nechat plakat takže jsem přistoupila k tomu že prostě začala spát s námi. Manžel už si zvykl že má svých 10 cm místa na posteli. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
12.12.20 19:53

@Mickymousei moje stejne stara dcera takto place kdyz chce spinkat ale neco ji brani, proste kdyz je pretazena. Ted momentalne asi zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
12.12.20 20:42

Náš malej právě chce spát jenom v postýlce, jinde neusne ani za boha, takže ani spaní s námi nefunguje :lol: :lol: takže jenom vydržet? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2116
12.12.20 20:50

Moje mladsi mela rada v ruce hadrovou plenu, smudlala se s ni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
12.12.20 21:00

Podle mě je přetažení a nejde mi zabrat