Záclony České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mína77
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 22.11.17 09:54
Záclony České Budějovice

Najde se tu někdo kdo by poradil kde v Českých Budějovicích či okolí je prodejna s širším výběrem záclon? Konkrétně by mi šlo o něco takového https://www.bonprix.cz/…kova-929899/?…, takové záclony asi všude nemají, netuším, ale na netu hledám už dlouho. Zvažuji zda objednat v Bonprixu nebo zkusit sehnat v kamenném obchodě.

Reakce:

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 22.11.17 10:39

@mína77 a nezkoušela jsi Bártovou u Výstaviště? Je sice dražší, ale výběr má veliký

jessikka
Extra třída :D 10821 příspěvků 22.11.17 10:40

Taky doporučuju Bártovou. byla jsem moc spokojená.

mína77
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 22.11.17 10:54

Vůbec neznám, nejsem budějcká, ale v sobotu tam jedeme na nákupy tak se zajdu podívat. Děkuji za tip. Má třeba i internetové stránky, že bych koukla co vše má?

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 22.11.17 10:56

https://www.firmy.cz/…ovice-2.html

přeposílám co jsem našla

BlaZenkaB
Ukecaná baba ;) 1500 příspěvků 22.11.17 12:01

Ahoj, já jdu dnes taky k Bártové, ale do té pobočky na náměstí. Nevíte, jestli tam maji +- stejný výběr jako u výstaviště?

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 22.11.17 12:56

@BlaZenkaB já jsem tam tedy nebyla, ale myslím, že sortiment bude mít buď stejný nebo podobný :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >