Reklama

Zadaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 00:20
Zadaná

Jsem v průšvihu. Začala jsem si s kolegou že zaměstnání, mě je 32 jemu 25. Já vdaná, matka syna. On svobodný a bezdětný.

Vím, že se to stát nemělo jsem mrcha. Můj manžel je hodný, pracovitý, skvělý otec.

No a teď ten průšvih, já se do něj zamilovala :zed:.

Nejsem naivka, která si bude kreslit vzdušný zámky. O tom, že budu s ním a že on se usadí o sedm let starší ženskou s dítětem. I když ta představa mi je velmi sympatická.
Je Fakt, že jsem byla v rozpoložení to s manželem ukončit i když jsem neměla milence, prostě nejsem ve vztahu šťastná, spokojená a i uspokojená.

Ale přesto chci zabojovat a nevzdat manželství.

Problém je v tom, že absolutně nevím co dělat, jak to ukončit. Jak se chovat, komunikovat. Placam se v tom. Pak se budeme i nadále potkávat v zaměstnání. Neexistuje možnost, aby proběhlo přeložení jinam, jedině natvrdo skončit, ale to nelze už jenom kvůli vybudované kariéře ve firmě.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama