Žádanka na koronavirus

Anonymní
24.9.20 12:58

Zadanka na koronavirus

Ahoj chci se zeptat volala jsem paní doktorce kvůli žádance na koronavirus pro dítě něco říkala že posle žadanku atd… ptala se mě do jakého města chci jít a na telefonní číslo tak se chci zeptat zda mi ji pošle na telefon nebo přímo tam nevíte někdo? Už je to pár dní zatím mi nic nepřišlo a já začínám být nervózní díky za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
24.9.20 13:01

Maminka nic papírově nedostala. Praktik akorát zadal do systému, že ji tam posílá, že není samoplátce. A já ji objednala přes rezervační systém nemocnice, kam na odběry pojede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 13:09

Děkuju snad snad to tam bude :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
8872
24.9.20 13:15

Žádanka je zadána v systému UZIS, Ty nic nedostaneš, jen se dostavíš s kartičkou od pojišťovny ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
24.9.20 13:20

Určitě se to systémově eviduje. Já když mamince prováděla rezervaci, bylo to rozdělené na žádanky od lékařů a samoplátci. Ale ty termíny jsou obsazené na několik dní dopředu. Nebo aspoň v Brně-Bohunicich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
24.9.20 13:28

Me přišla jen SMS že byla žádanka vystavena. A pak už jen dojít na odběrové místo, kde jsem byla již v systému. Ale ta SMS by měla prijit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4138
24.9.20 13:30

Žádanka na koronavirus :mrgreen:
Já myslím, že v tomto ohledu můžeme být v klidu, na všechny se dostane :mrgreen:
pardon, ale ten nadpis je vtipný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8872
24.9.20 13:31
@Lathi píše:
Me přišla jen SMS že byla žádanka vystavena. A pak už jen dojít na odběrové místo, kde jsem byla již v systému. Ale ta SMS by měla prijit

fakt nemusela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10094
24.9.20 13:33

Ahoj, také sme to dnes řešili u syna, že mají celou třídu v karanténě a musí všichni na testy, je to v systému, jen se popř objednat na určitý den, čas ale v Praze je to teda makačka, ještě, když chce člověk určitou část Prahy, ale povedlo se nám to, průkaz pojištěnce, mobilní číslo a pak jen doufat, že bude negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3097
24.9.20 13:33
@Amalthea píše: Žádanka na koronavirus :mrgreen:
Já myslím, že v tomto ohledu můžeme být v klidu, na všechny se dostane :mrgreen:
pardon, ale ten nadpis je vtipný

A když si zažádám, tak jak rychle se dotyčný dostaví? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4853
24.9.20 13:36
@Lathi píše:
Me přišla jen SMS že byla žádanka vystavena. A pak už jen dojít na odběrové místo, kde jsem byla již v systému. Ale ta SMS by měla prijit

Nemusí. Mě takhle posílají žádanku na diabetologii, a žádná SMS mi nikdy nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5083
24.9.20 13:37
@Amalthea píše: Žádanka na koronavirus :mrgreen:
pardon, ale ten nadpis je vtipný

Na všechny se dostane :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3969
24.9.20 14:20

Nám vždy přišla SMS ať se dostavíme v určitý čas na odběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.9.20 14:26

At nezakladam novou diskusi, chci se zeptat, kdyby clen domacnosti byl pozitivni, muzu misto karanteny jit jako samoplatce na test, abych se karantene vyhla? Kdybych tedy byla negativni…

• Citovat
  • Nahlásit
2984
24.9.20 15:05
@cell píše: Žádanka je zadána v systému UZIS, Ty nic nedostaneš, jen se dostavíš s kartičkou od pojišťovny ;-)

asi záleží na nemocnici. Já posílám do 2 okolních nemocnic. Do jedné posílám mailem iniciály pacienta a telefon a oni mu zavolají termín (bohužel pokud mi pacient nedá vědět tak se nedozvím na kdy je objednán). Ještě nedávno jsem musela poslat i oskenovanou žádanku na mikrobiologii + poukaz K + jakýsi dotazník, hrozně to zdržovalo. A do druhé nemocnice mají rezervační systém přes internet, kam pacienta objednám, ale chtějí i papírovou žádanku, takže buď posílám lidem mailem, nebo se pro žádanku staví a podávám oknem. Ale asi by logicky měla stačt ta žádanka na UZIS. Tu samozřejmě vyplňuji také, takže nejvíc administrativy je fakt kvůli covidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama