Zahlenění - koronavirus?

345
12.5.20 22:13

Zahlenění - koronavirus?

Moje maminka (84) trpí na celoroční zahlenění, poslední dobou se jí to zhoršilo, dříve měla hleny v krku jen ráno, teď skoro celý den, na orl na stěru nic nenašli (byla v březnu u mudr., ke které nepatří, protože její měla dovolenou. Tehdy dostala kapičky neomicin, trochu se jí to zlepšilo a nyní je to zase horší. Tak zavolala té své orl a ta jí řekla, že má jít nejdříve na test na covid a pak se jí má ozvat. Maminka kromě zahlenění jiné potíž nemá a neměla (to říkala i té doktorce) a bydlím s ní v jedné domácnosti já i má dcera. Tak nevím, co si mám o tom poslání na test myslet. Mohu poprosit o váš názor? Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32494
12.5.20 22:23

To je těžký, no. Někdo nemusí mít příznaky žádný. A řekla ta doktorka, kdo ji má na test poslat? Sama jen tak těžko půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
12.5.20 22:29

Řekla jí, že má zavolat své praktické lékařce, aby jí vystavila žádanku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64549
12.5.20 22:30

@Cassy25 těžko to někdo řekne na dálku, co a jak.. Jinak kor, pokud žijete společně tak testem nic nezkazíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
12.5.20 22:59

@Cassy25 očividně na Covid posílají pořád všechny :roll:. Teď už aspoň nebude takový nával. Manžela testovali před hospitalizací (byl zdravý, plánovaný zákrok). Dcera byla nemocná v tom největším humbuku, čekaly jsme 4 dny na test, následně 2h ve frontě…to už ji dávno nic nebylo :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pistalka1974
13.5.20 00:51

Raději se nechte otestovat, i pro váš klid.

• Citovat
  • Nahlásit
1751
13.5.20 07:18

Asi si chteji byt jisti, nez se ji nekdo bude venovat :nevim: Pribuzny, vyrazne mladsi rocnik, ted resil uplne stejny problem, akorat doktor ho na testy poslat nechtel. Tak zkusil Zyrtec, jestli to zahleneni neni alergii, a pomohlo mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat