Záhon - zemina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaK30
Povídálka 44 příspěvků 10.03.18 22:28
Záhon- zemina

Kde prosím vzít lepší zeminu do vyvýšených záhonů a horší na srovnání terénu? Myslím tím levnější než kupovat pytle v marketech…to by byla pálka. :-(

Reakce:

potvurka89
Závislačka 2862 příspěvků 10.03.18 23:27

@JanaK30 a jak vysoké záhony plánuješ? Zkus se mrknout na bazos lidé tam prodávají zeminu ale spočítané to nemám jestli to vyjde výhodněji. Před rokem jsem se s manželem byla podívat v menším zahradnictví a pověděli že v supermarketu budou ty zeminy atd levnější kvůli tomu že nakupují ve velkém a mohou dát slevu.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >