Bílé schody v bílém bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sarka kalusova
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 09:02
Bile schody v bilem bazenu

Dobry den, chtela jsem se zeptat zda někdo nema bile schody a bily plastovy bazen. Porad vahame jakou dat barvu schodu… nema nekdo zkusenost s udrzbou? Chceme královské schody. :? Dekuji

Reklama

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 22.02.18 09:18

Máme modrý, a modré schody. Upřímně neumím si představit, že bych měla bílý bazén a jinou barvu schodů :D když už bílý tak určitě i schody. A mysli na to, že kolem bazénu se dělá nános bordela, na tom bílém to půjde všechno vidět :nevim:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 22.02.18 09:52

Máme bílé schody do bílého bazénu. Ale neladilo to s vodou, tak bazén plníme mlíkem. :*

sarka kalusova
Nováček 2 příspěvky 22.02.18 11:19

A nemate nahodou nekdo foto bileho bazenu? Prave ze se delaji sede schody misto bilych kvuli udrzbe… ale jestli nekdo nema zkusenost nebo nejlepe fotecku. Dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Havel poslal milenku na potrat: Ber to sportovně, napsal jí!

Necelých sedm let po smrti Václava Havla se rozhodla promluvit. Jeho... číst dále >

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama