Zajímá Vás numerologie a astrologie? Udělám Vám kompletní čtení

astroportal
2.12.25 22:45

Zajímá Vás numerologie a astrologie? Udělám Vám kompletní čtení

*** edit admin-smazaná reklama

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16359
2.12.25 23:13

Díky. :kytka:
Ale, když budu opravdu chtít, tak si to všechno načtu nebo zjistím úplně sama i bez tvých velkých studií. :P
Jinak si ale opravdu myslím, že to přece jen, má něco do sebe. 8)
Teda alespoň, podle mých vlastních zkušeností…
Protože kdysi, jsem se tímto taky zabývala a z velké části to všechno opravdu pasovalo. :P
Ale je to především, o všech těch možných informacích a hlavně tebou zmíněných „studiích”. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
5511
2.12.25 23:56

@astroportal Kdybys raději nejdřív četl pravidla diskuse… :mrgreen:

Hlavní pravidla diskuse - Je zakázáno vkládat příspěvky:
a) s komerčním podtextem, reklamou anebo spamem,
b) s osobní inzercí a nabídkami prodám/ koupím,
i) obsahující osobní nebo kontaktní údaje uživatele - e-mail, telefon, ICQ a jiné (pokud chcete navázat kontakt, vyměňte si kontaktní a osobní údaje prostřednictvím soukromých zpráv),

Příspěvek upraven 03.12.25 v 00:47

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16359
3.12.25 00:03
@TRG píše: Více

Ale no taak?
Nebuď zase až tak přísná. :nevim:  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
5511
3.12.25 00:47
@Černá Madonna píše: Více

Nejsem! :srdce: Mohla jsem opravit i češtinu, ale řekla jsem si, že budu hodná. :andel:

Popravdě, kdyby tam na konci nebylo, že pošle nabídku, tak si dám asi pokoj. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12661
3.12.25 06:44
@astroportal píše: Více

Tak ta numeralogie..tam mi nesedi, ze clovek co se narodi v jeden den, ma logicky stejne vlastnosti atd.jako vsechny ostatni lide v ten den. Ano, vim ze se to da rozlisit podle hodiny narozeni, ale kdyz to nevi? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31253
3.12.25 06:50

@lilith1 Clovek to vedet nemusi, numerologie to vi i bez nej a presne ho naprogramuje :mrgreen:. Ja treba verim, ze neco malo je na horoskopech - ale jinak, nez se pise, napr. hladiny nekterych vitaminu kolisaji behem roku a mohou ovlivnit plod v tele matky - a muze to vest spis ke zvysene pravdepodobnosti nekterych rysu u jarnich, jinych u podzimnich deti :think:. Ale jen ve velmi hrubem rozdeleni. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16359
3.12.25 14:17
@lilith1 píše: Více

Numerologie je trochu složitější, než se na první pohled může zdát. A hlavně, tam ta hodina narození není důležitá jako právě v astrologii… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat