Zákaz sexu v těhoteství! Vadí i anální?

14
5.11.13 18:22

Zákaz sexu v těhoteství! Vadí i anální?

Ahojky potřebovala bych radu. :D Žadnou takovouhle diskuzi jsem tu nenašla, tak ji zkusím založit třeba mi někdo odpoví. Jsem v 8 týdnu těhu a už od 5 týdne máme zakázaný sex, je to určitě kuli tomu, že jsem špinila. Jenže s manželem jsme zvyklí se milovat pomalu každý den. Takže je to docela utrpení. :? Myslíte, že by mohl vadit i anální sex, když nedosáhnu orgasmu? :( Jen se tak trochu potěšit :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12743
5.11.13 18:25

Myslím, že by to vadit nemělo, ale určitě je lepší poradit se s lékařem. přece jen jde o miminko. asi bych volila nějakou jinou alternativu uspokojení partnera

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6094
5.11.13 18:28

Já taky vždycky po sexu špinila, ale Dr mi ho nikdy nezakázal, jen řekl, že to máme dělat opatrně, protože čípek je hodně prokrvený a pak může dojít ke špinění… Análního sexu bych se asi nebála, ale taky opatrně. A jinak máte kdyžtak ještě ruce a ústa :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ikyki
5.11.13 18:30

Zajímavej dotaz :mrgreen: já myslela, že nevadí se udělat ale to šťouchání :lol: anál si myslím ničemu nevadí jinak jestli jse zvyklý denně tak možná chlapa připrav na to, že až z tebe za 30 týdnů bude velryba možná bude po :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
1166
5.11.13 18:30

Podle mého vadí i anální. Mezi těmi prostory je jen tenká přepážka. Dříve se dokonce stav čípku v těhotenství vyšetřoval přes konečník, takže se čípek může rozdráždit i takto :nevim: Radši bych počkala do další kontroly u lékaře, zeptala se ho a třeba už normální sex povolí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7602
5.11.13 18:32

Já teda měla za to, že vadí orgasmus :nevim: Že při něm se stahuje děloha a to že je špatně :think: A proto že se zakazuje sex…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2730
5.11.13 18:32
@ikyki píše:
Zajímavej dotaz :mrgreen: já myslela, že nevadí se udělat ale to šťouchání :lol: anál si myslím ničemu nevadí jinak jestli jse zvyklý denně tak možná chlapa připrav na to, že až z tebe za 30 týdnů bude velryba možná bude po :mrgreen:

Já spíš myslim že neš šťouchání tak vadí při orgasmu ty stahy dělohy. Alespoň tak mi to tvrdil doktor. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11955
5.11.13 18:35

Tak to mě pobavilo :lol: tedy ne ten dotaz, ale to jak sama sobě zkoušíš namluvit že to neskončí orgasmem :lol: Na to je hrozně těžké odpovědět, u někoho se pro jednou nic nestane, moje sestra by Ti řekla no bóže, tak si za měsíc udělám nový. Pak jsou holky co si nový neudělají. Rizikové to prostě je, na druhou stranu potřebu chápu, my roky skákali jak králíci a pak ze dne na den skoro rok šmitec - pak jsme si to tak vynahrazovali, že jsem byla hned v tom a zase bylo prd :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2178
5.11.13 18:56

S tim sexem je to takove nejiste. Jeste jsem neslysela ze by po tom nektera potratila. Jasne clovek musi opatrne, ale podle me, kdyz na tebe bude jemnej, tak by to nemelo vadit. A trocha spineni je normalni. :nevim: s tim orgasmem to taky nebude tak zhavi. Deloha je kvuli progesteronu tak zrelaxovana ze se stahovat ani nemuze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
710
5.11.13 18:57

My máme také sex zakázaný ale vůbec mě nenapadlo že orgasmus vadí :think: tak doufám že je vše vpořádku :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
355
5.11.13 19:00

@Daduka určitě tady s tebou souhlasím nejvíc. Je to opravdu jen tenká přepážka a raději se poradit se zkušeným lékařem, než s maminkami, jelikož každá to má jinak :))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1166
5.11.13 19:24
@Nina_M píše:
S tim sexem je to takove nejiste. Jeste jsem neslysela ze by po tom nektera potratila. Jasne clovek musi opatrne, ale podle me, kdyz na tebe bude jemnej, tak by to nemelo vadit. A trocha spineni je normalni. :nevim: s tim orgasmem to taky nebude tak zhavi. Deloha je kvuli progesteronu tak zrelaxovana ze se stahovat ani nemuze.

No tak jak u koho, me se treba v 2.trimestru pri orgasmu tak „stahovala“ deloha, ze mi to az bylo neprijemne a radsi jsem si ho odpustila :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
5.11.13 20:42

A můžu se zeptat z jakýho důvodu ho máte zakázaný? A v kolikátém jsi týdnu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
5.11.13 20:43

Promiňte ta zpráva byla pro Šárynku h.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
710
5.11.13 21:12

@Almička ahoj no já jsem po et a začínám 5 tt..doktor nam ho nedoporučuje z toho důvodu že by se mohl ohrozit
Pllod :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty