Zaměstnání a odstupné
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@LiduNe píše:
To nemohla napsat personalistka, to by musela být úplně blbá a ta firma, kde pracuje šlendrián. Ještě ty její reakce, to je jasná provokace. Kdo argumentuje stylem " nebude si na mě vyskakovat dvacítka", jen někdo z IQ tykve. Nevěřím.
Bohužel i takový lidi jsou
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Prvních 10 vteřin čtení jsem si myslel, že ta HR @Tereza759 dostala výpověď a „ptá se tady“, kolik si má vzít odstupných.
Jinak HR vzniklá rekvaldou za 10 dní? Tolik nesmyslů od zaměstnance, co má prakticky řídit firmě lidské zdroje- to se hned tak nevidí.
Odstupné ve výší 1 měsíce je super deal, já bych na to jako vykopávaný nepřistoupil.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@LiduNe píše:
To nemohla napsat personalistka, to by musela být úplně blbá a ta firma, kde pracuje šlendrián. … Nevěřím.
Když sleduji některá tvrzení, rozhodnutí a činy poslanců a členů vlády, tak se mi postoj zakladatelky nejeví že by nějak prudce vybočoval z obecného duševního marastu.
- Citovat
- Upravit
@Bubla Bůčková píše:
A za co jí tu výpověď dají?
To by bylo vtipné. Organizační důvody (vzhledem k úrovni HR ve firmě) a od 1. by tam na stejnou pozici nastoupila jiná pracovnice. Na tom by se dalo i dost vydělat - myslím pro tu „vykopnutou“. A firma by asi měla hezký výdaj, jen by možná byl obtížně propašovatelný do daň. výdajů.
ALE: já nejsem HR odborník, je to jen laický názor.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
To nemohla napsat personalistka, to by musela být úplně blbá a ta firma, kde pracuje šlendrián. Ještě ty její reakce, to je jasná provokace. Kdo argumentuje stylem " nebude si na mě vyskakovat dvacítka", jen někdo z IQ tykve. Nevěřím.