Zamilovaná do milence?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 11:35
Zamilovaná do milence?

4 měsíce se scházím se zadaným chlapem a bohužel jsem se zamilovala, resp. chci víc. Ze začátku jsem tomu odolávala, kvůli pocitům, které upřesněním na konci příběhu, ale nakonec jsem podlehla. On mě na začátku upozorňoval, ať si od toho nic neslibuji, že nemůže mít dvě partnerky. První 2,5 měsíce jsme spolu chodili i jen tak někam. A nyní to dospělo do stádia, kdy on rozhoduje o schůzkách, kdy budou. Občas si něco napíšeme, ale zase on píše první. Já sama první napsat nemůžu, protože nechce, abych mu psala v době, kdy je s partnerkou. Zkrátka mě má v hrsti. Když jsem se s ním o tom bavila, tak říkal, že to chápe, ale že to jinak nejde. Že mi nechce něco slibovat a pak mi hodinu před schůzkou napsat, že nemůže. A já teď nevím, co mám dělat. Cítím se méněcenná kvůli tomu, že mě má v hrsti, špinavá, že lezu nějaké jiné do zelí a bl. á, že jsem se nechala takhle zblbnout. Na začátku jsem do toho nechtěla jít, pravě kvůli těm pocitům méněcennosti a taky kvůli tomu, že jiné polezu do zelí. A jsem bl. á, že jsem se nechala zblbnout a hlavně kvůli tomu, že jsem se s ním scházela i jen tak. Nyní k němu něco cítím, resp. chci víc a v momentě, kdy mu to řeknu, tak se žádný happyend konat nebude. Určitě mi řekne, že mě na to na začátku upozorňoval, že to nebude opětovat. Můžete mi napsat, co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lama Lama
Hvězda diskuse 49466 příspěvků 7 inzerátů 19.10.18 11:41

Myslím si o tom přesně to samé, co ty. :nevim:

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 19.10.18 11:42

Ukonči to. Kamarádka to takhle „táhla“ se ženatým 3 roky, a další 2 se z toho vzpamatovávala. Celou dobu doufala, že on opustí ženu, neviděla, neslyšela, neposlouchala nás, neustále se mu přizpůsobovala. A třeba si ani neuvědomovala, že i kdyby odešel, tak to samé bude provádět časem jí. Mimochodem během těch 3 let s ní zplodil s manželkou druhé dítě, což se dozvěděla až zpětně. Takže pokud neumíš ovládat své city, ukonči to dřív, než bude pozdě. Navíc ti třeba utíká možnost najít si někoho nezadaného a marníš tu čas s tímhle.

Uživatel je onlineAnka1313
Závislačka 2865 příspěvků 19.10.18 11:45

Najdi si nějakého jiného a hlavně volného chlapa. I kdyby se tenhle s tou druhou rozešel, mohla bys mu do budoucna věřit ? Že neudělá to samé Tobě, když nemá problém tímto způsobem podvádět svoji partnerku ?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 19.10.18 11:48

Muž který toto děla to úplně v klidu bude dělat i tobě (pokud už by opustil svoji ženu)… najdi si někoho jiného.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49466 příspěvků 7 inzerátů 19.10.18 11:49
@Pucalkovic Amina píše:
Ukonči to. Kamarádka to takhle „táhla“ se ženatým 3 roky, a další 2 se z toho vzpamatovávala. Celou dobu doufala, že on opustí ženu, neviděla, neslyšela, neposlouchala nás, neustále se mu přizpůsobovala. A třeba si ani neuvědomovala, že i kdyby odešel, tak to samé bude provádět časem jí. Mimochodem během těch 3 let s ní zplodil s manželkou druhé dítě, což se dozvěděla až zpětně. Takže pokud neumíš ovládat své city, ukonči to dřív, než bude pozdě. Navíc ti třeba utíká možnost najít si někoho nezadaného a marníš tu čas s tímhle.

Tak třeba známé se to " podařilo" od ženy odešel, jestli je to pro milenku výhra, těžko říct.
Já to zas ukončila s exem, takže ho naše Buchta taky vyhrála. Takže dočkat se může. Jde jen o to, zda je o co stát.

Theli
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 19.10.18 11:51

Myslím si o tom to, že tvá pozice je velmi blbá, že bys to měla ukončit a úplně nejlépe informovat současnou partnerku, aby věděla, jaké hovado má doma…A ty jsi také zadaná?? Nebo proč jsi vůbec šla do vztahu se zadaným chlapem, který ti navíc dopředu jasně řekne, že opustit partnerku nechce???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 12:22

Zadaná nejsem. Šla jsem do toho, protože v minulosti odešel chlap od jiné kvůli mě. Ale tehdy jsem byla ta pomyslná třešnička na dortu. Taky mi říkal, že nechce vztah. Ale nechtěl ho proto, že se nechtěl hned hnát do něčeho nového. Randili jsme spolu tehdy cca 2 měsíce a pak jsme začali spolu chodit.

Vím, že to musím skončit, protože to bude horší a horší.

chrastitko11
Kecalka 491 příspěvků 19.10.18 12:27

Čím dřív to ukončíš tím kratší dobu se pak budeš trápit ..

vejilka
Závislačka 4715 příspěvků 19.10.18 12:49

Ukonči to co nejdřív, roky plynou, ty se pak zasekáš „vztahem“, který absolutně nemá smysl. Jste spolu krátce. Bude to bolet chvilku. I kdyby třeba zkoušel, musíš být silná. Že on třeba bude zkoušet, že se dál scházet budete. Ale má tě jen jako hračku a tobě by pak zbyly oči pro pláč. Mám odstrašující případ u mojí známé. Začala si románek ve 20, věděla, že je ženatý. Trvalo to 13 let. Ona mu byla věrná, milovala ho On mezitím splodil dvě děti s manželkou. Zahodila nejlepší roky čekáním. Nakonec jí nechal, kvůli jiné milence. To opravdu chceš? Ona za tu dobu neviděla, neslyšela. Nezkusila jiný vztah. Až ve 35 letech potkala nového chlapa a poté založila konečně rodinu :roll:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49466 příspěvků 7 inzerátů 19.10.18 12:51
@Anonymní píše:
Zadaná nejsem. Šla jsem do toho, protože v minulosti odešel chlap od jiné kvůli mě. Ale tehdy jsem byla ta pomyslná třešnička na dortu. Taky mi říkal, že nechce vztah. Ale nechtěl ho proto, že se nechtěl hned hnát do něčeho nového. Randili jsme spolu tehdy cca 2 měsíce a pak jsme začali spolu chodit.Vím, že to musím skončit, protože to bude horší a horší.

a ty se na ty ženáče zadané nějak specializuješ?

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 19.10.18 13:57

@Lama Lama Přesně. U takových není o co stát, udělali to jednou, udělají to nejspíš znovu.

Rosary
Povídálka 42 příspěvků 19.10.18 15:21

Doufám, že se v reálu neznáme tyjo. Chlap ho*ado o kterého bych kolo neopřela a ty potvora, která to dělá opakovaně a pak ještě fňuká. Sorry jako docela se k sobě hodíte

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 20:27

Dík za názory. Až se mi ozve, tak mu řeknu, že jsem potkala někoho, kdo se mnou chce být se vším všudy a že už nechci pokračovat. Pravý důvod mu říkat nebudu.

Teď k němu: Myslím si, že to má v sobě, že občas ujede s jinou. Nedělá to pořád, resp. si nedokážu představit, kde by na to vzal čas. Trochu znám jeho časový program. Nedávno mi něco naznačoval a když jsme spolu začínali, tak na mě tlačil, abych nic neřekla já sama jeho současné partnerce. Takže si myslím, že už někde ujel. Asi to nebylo tak dlouhé jako se mnou. Ale jeho současné partnerka o tom ví asi, že už ujel. Evidentně to překonali, takže se asi těžko s ní rozejde, aby byl se mnou a je i určitě pohodlný, aby to řešil nějak. Sám ví, že má tuto vlastnost, proto asi ani nechce nový vztah. Možná se uklidní časem, nebo až bude mít děti. Nevím.

Jinak já zadané nelovím. Ten předchozí by se rozešel i beze mě. Zde mám svědomí čisté. A kdyby neumřel, tak jsem dneska vdaná a mám děti. U tohoto jsem se nechala prostě zblbnout.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 19.10.18 20:36
@Anonymní píše:
Dík za názory. Až se mi ozve, tak mu řeknu, že jsem potkala někoho, kdo se mnou chce být se vším všudy a že už nechci pokračovat. Pravý důvod mu říkat nebudu.

Teď k němu: Myslím si, že to má v sobě, že občas ujede s jinou. Nedělá to pořád, resp. si nedokážu představit, kde by na to vzal čas. Trochu znám jeho časový program. Nedávno mi něco naznačoval a když jsme spolu začínali, tak na mě tlačil, abych nic neřekla já sama jeho současné partnerce. Takže si myslím, že už někde ujel. Asi to nebylo tak dlouhé jako se mnou. Ale jeho současné partnerka o tom ví asi, že už ujel. Evidentně to překonali, takže se asi těžko s ní rozejde, aby byl se mnou a je i určitě pohodlný, aby to řešil nějak. Sám ví, že má tuto vlastnost, proto asi ani nechce nový vztah. Možná se uklidní časem, nebo až bude mít děti. Nevím.

Jinak já zadané nelovím. Ten předchozí by se rozešel i beze mě. Zde mám svědomí čisté. A kdyby neumřel, tak jsem dneska vdaná a mám děti. U tohoto jsem se nechala prostě zblbnout.

Ať mu toto reknes bude vědět ze hraješ… až se ozve řekla bych mu ze končím. On evidentně stojí o partnerku a jiný nebude. Neztracej čas. A neřeš to Respektive res to s nim a celkove co nejmíň. Čím víc to budeš řešit tím hur se budeš z toho dostávat. Odpust mu, vnitřně poprej vše dobre a smitec.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >