Zůstat nebo rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:33
Zůstat nebo rozchod?

Zdravim vsechny ctenarky :mavam:
Vubec nevim, kam se se svym problemem obratit, proto pisu sem..
S pritelem jsme skoro 4 roky. Je to muj prvni “vaznejsi” vztah, je mi 22..
Je to snad ten nejhodnejsi a nejlepsi kluk na svete. Nema snad zadnou nerest, stara se o me, dela co mi na ocich vidi.. o to vic me to mrzi :(
Uz pres pul roku mam ten problem, ze me vubec nepritahuje. Absolutne nemam chut na nic s nim.. Tulim se s nim rada, vsechno, jen tohle :( pritom uz pomalu blaznim z toho, jak bych chtela.. ale s nekym jinym :(
Neni to vubec tim, ze bych se zamilovala jinde. Mam ho porad moc rada, vazne jsem nepotkala cloveka, kteremu bych verila vic. Proto je mi to tak strasne moc lito. Nechci to s nim skoncit, neumim si predstavit prijit domu (bydlime spolu) a nemoct si s nim popovidat..
Je pravda, ze co se tyce sexu, mam nepekne zazitky z minulosti (ne s nim..). Kdyz se tak zpetne zamyslim, tak me ten muj vlastne nikdy nejak nepritahoval :( zamilovana jsem byla poradne, jen ta fyzicka pritazlivost.. ted spolu spime tak jednou za tyden, ani to ne, ale ani to se mi nechce.. ne s nim :(
Strasne se bojim to s nim skoncit, protoze co kdyz je to ve mne, co kdyz to vsude dopadne stejne, co kdyz..
Premyslela jsem uz i nad parovoz terapii, ale nevim, jsem proste hrozne zmatena :(
Nemam poradne zadnou kamaradku, ktere bych verila natolik, abych se ji sverila, proto pisu sem. :( Budu rada za kazdou radu. Dekuji moc..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11582 příspěvků 18.10.18 22:38

Nebereš antikoncepci?

Gabri.ela.ela
Povídálka 45 příspěvků 18.10.18 22:39

Já se nerozepisu, ale radim zůstat :) dobrý chlap se hledá velmi těžko. Na všem ostatním jde pracovat :palec: myslím, že jednou by si litovala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 22:42

@Russet beru, prave od zacatku naseho vztahu :( myslis, ze by to s tim mohlo souviset? I kdyz se to tyka jen jeho?
@Gabri.ela.ela dekuju, prave si toho hrozne moc vazim a nechci mu ani za nic na svete ublizit, protoze si to fakt nicim nezaslouzi :( vubec nevim, co si pocit..

Gabri.ela.ela
Povídálka 45 příspěvků 18.10.18 22:44
@Anonymní píše:
@Russet beru, prave od zacatku naseho vztahu :( myslis, ze by to s tim mohlo souviset? I kdyz se to tyka jen jeho?
@Gabri.ela.ela dekuju, prave si toho hrozne moc vazim a nechci mu ani za nic na svete ublizit, protoze si to fakt nicim nezaslouzi :( vubec nevim, co si pocit..

A není něco co si uvedomujes, že ti na sexu s ním vadí? Něco co tě odrazuje ? Nebo je to nuda? Napadá te kde by mohl být problém ?

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 18.10.18 22:45

A co zkusit nejak vylepsit sexuální stránku, rict co by se ti libilo, i co by se libilo jemu. Zkusit něco noveho? A prece nejde aby te vůbec nepritahoval to bys s nim nevydržela 4 roky, ne?

Russet
Extra třída :D 11582 příspěvků 18.10.18 22:46
@Anonymní píše:

Zkus ji vysadit a uvidíš. Hlavně neotěhotni, to by teda byla docela komplikace :P

mrav
Neúnavná pisatelka 18000 příspěvků 18.10.18 22:49

Jenom jedna rada - nechceš si sama zajít za psychologem? Píšeš o nepěkných sexuálních zážitcích z minulosti. Chtělo by to více rozvést - jiní partneři - tady mi to příliš nesedí, jsi mladá - nebo tě někdo znásilnil? To se pak musí projevit na tvé psychice.Já souhlasím s holkama - měla by jsi zůstat. :mavam:

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 18.10.18 22:53

Pokud mas nejaky spatny předchozí zkušenosti muze to byt jen v tve hlavě. Ja si prozila osklivy rozchod, pak jsem mela nového pritele a po par měsících jsem mela pocit nevysvetlitelny ze se s nim musim rozejit, ale zároveň jsem brečela ze nechci. Tušila jsem že to není uplne normální a odhodlala jsem se jít k psycholozce. Pomohlo mi to, ty navaly úzkosti, že s nim nemůžu byt zmizely. Jsme spolu 6 let, a mame krásnou dceru.

Russet
Extra třída :D 11582 příspěvků 18.10.18 22:56
@Anonymní píše:
Zdravim vsechny ctenarky :mavam:
Vubec nevim, kam se se svym problemem obratit, proto pisu sem..
S pritelem jsme skoro 4 roky. Je to muj prvni “vaznejsi” vztah, je mi 22..
Je to snad ten nejhodnejsi a nejlepsi kluk na svete. Nema snad zadnou nerest, stara se o me, dela co mi na ocich vidi.. o to vic me to mrzi :(
Uz pres pul roku mam ten problem, ze me vubec nepritahuje. Absolutne nemam chut na nic s nim.. Tulim se s nim rada, vsechno, jen tohle :( pritom uz pomalu blaznim z toho, jak bych chtela.. ale s nekym jinym :(
Neni to vubec tim, ze bych se zamilovala jinde. Mam ho porad moc rada, vazne jsem nepotkala cloveka, kteremu bych verila vic. Proto je mi to tak strasne moc lito. Nechci to s nim skoncit, neumim si predstavit prijit domu (bydlime spolu) a nemoct si s nim popovidat..
Je pravda, ze co se tyce sexu, mam nepekne zazitky z minulosti (ne s nim..). Kdyz se tak zpetne zamyslim, tak me ten muj vlastne nikdy nejak nepritahoval :( zamilovana jsem byla poradne, jen ta fyzicka pritazlivost.. ted spolu spime tak jednou za tyden, ani to ne, ale ani to se mi nechce.. ne s nim :(
Strasne se bojim to s nim skoncit, protoze co kdyz je to ve mne, co kdyz to vsude dopadne stejne, co kdyz..
Premyslela jsem uz i nad parovoz terapii, ale nevim, jsem proste hrozne zmatena :(
Nemam poradne zadnou kamaradku, ktere bych verila natolik, abych se ji sverila, proto pisu sem. :( Budu rada za kazdou radu. Dekuji moc..

Zkusila bych zapracovat na psychice. Je dobře, že sis vybrala hodného kluka. Musíš asi zpracovat ty nepěkné zážitky. Sice třeba cítíš chuť na sex s jinými, ale kdyby na to došlo, na nic se nezmůžeš :nevim:

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 18.10.18 22:58

Přesně zkusila bych si dat do kupy psychiku ;) hodni chlapi na stromech nerostou :D

Rosary
Povídálka 28 příspěvků 18.10.18 23:01

Ahoj, já bych tomu určitě dala šanci. Vyčítala bych si, že jsem to nezkusila. Už to tady někdo psal a jenom se přidám, já popři užívání HA taky byla v tomto ohledu marná. Po vysazení se vše vrátilo do zajetých kolejí. Držím palce, ať se vše vyřeší bez zbytečných bolístek :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 23:06

Dekuji vsem za reakce, nebudu vas vsechny oznacovat, at vas neotravuji nejakym blikanim - nevim poradne, jak to tady funguje s tim oznacovanim.. :)
Ze by se neco zmenilo, to asi ne.. jako vyprchava ta zamilovanost, to je mi jasny, i kdyz me na jednu stranu desi, ze uz bych nikdy nemela zazit ty sladky zacatky :D ale uvedomuju si, ze to je proste normalni.
Uplne presne nechci psat, co za zazitky to bylo, omlouvam se :( ale spis nez jinym partnerum se to podoba tomu druhemu..
Nad tim vysazenim HA premyslim uz nejakou dobu, ale porad se nemuzu odhodlat :( mela jsem a mam, i kdyz ted v mensi mire, problemy s akne, tak se uplne desim toho, co to napacha za paseku..
A za psychologem bych si asi mela zajit celkove :D , trapi me tech veci vic, ale tohle asi nejvic. Ja se celkove jako nemam rada, jako svou telesnou schranku.. takze je to mozna i tim :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 23:08

@Russet dekuji za reakci a presne to si taky rikam! Ze treba fantazie jsou hezky, ale kdyby melo dojit na vec, nakonec by to bylo to same :(

Russet
Extra třída :D 11582 příspěvků 18.10.18 23:30
@Anonymní píše:
Dekuji vsem za reakce, nebudu vas vsechny oznacovat, at vas neotravuji nejakym blikanim - nevim poradne, jak to tady funguje s tim oznacovanim.. :)
Ze by se neco zmenilo, to asi ne.. jako vyprchava ta zamilovanost, to je mi jasny, i kdyz me na jednu stranu desi, ze uz bych nikdy nemela zazit ty sladky zacatky :D ale uvedomuju si, ze to je proste normalni.
Uplne presne nechci psat, co za zazitky to bylo, omlouvam se :( ale spis nez jinym partnerum se to podoba tomu druhemu..
Nad tim vysazenim HA premyslim uz nejakou dobu, ale porad se nemuzu odhodlat :( mela jsem a mam, i kdyz ted v mensi mire, problemy s akne, tak se uplne desim toho, co to napacha za paseku..
A za psychologem bych si asi mela zajit celkove :D , trapi me tech veci vic, ale tohle asi nejvic. Ja se celkove jako nemam rada, jako svou telesnou schranku.. takze je to mozna i tim :(

To je určitě tím. Když nemáš ráda sama sebe a svoje tělo, těžko si užiješ sex.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >